Samsung S20 FE alınır mı?

Bütçe
10000-15000
Dediğin gibi bütçeni arttırma şansın olursa Samsung S21 FE alman daha iyi olacaktır. Eğer ki artmazsa S20 FE’de tercih edebilirsin. (6GB RAM gayet yeterli.)
İyi sosyaller 🙂.

Kayıt derdi yok ? Eğer ki pasaport ile kayıt ettirmediyseniz IMEI Repair yapmanız gerek ?

Eski bir cihazın IMEI'sini atıp devam edebiliyorsun OP'de 10 modeline kadar kayıt gerektirmiyor cihazlar.

Mağazadan gidip alacağım, internet önemli değil 👍

Yurt dışı çok istemiyorum hocam, yurt içi+ sıfır bu telefona rakip olabilecek telefon önerilerinizede açığım.

Siz bilirsiniz hocam OP 9 - 9 Pro modelleri çok satıyor kayıt gerektirmediği için FaceBook gruplarında bakabilirsiniz.

Eski bir cihazın IMEI'sini atıp devam edebiliyorsun OP'de 10 modeline kadar kayıt gerektirmiyor cihazlar.

Siz bilirsiniz hocam OP 9 - 9 Pro modelleri çok satıyor kayıt gerektirmediği için FaceBook gruplarında bakabilirsiniz.
Eski bir cihazın IMEI’sını atmak dediğin olay zaten IMEI Repair. Yani yasal olmayan bir yöntemle kayıt oluyor. “Kayıt gerekmiyor” diye birşey yok.

Eski bir cihazın IMEI’sını atmak dediğin olay zaten IMEI Repair. Yani yasal olmayan bir yöntemle kayıt oluyor. “Kayıt gerekmiyor” diye birşey yok.

Eski IMEI'yi garantiye almak için atıyorlar yoksa atmak şart değil. Aldığın gibi kullanabiliyorsun özellikle de Global sürümse. Yasal olup olmamasından bahsetmiyoruz zaten ekonomi belli kayıt fiyatları belli.

Eski IMEI'yi garantiye almak için atıyorlar yoksa atmak şart değil. Aldığın gibi kullanabiliyorsun özellikle de Global sürümse. Yasal olup olmamasından bahsetmiyoruz zaten ekonomi belli kayıt fiyatları belli.
Bütün cihazları her SIM için 4 ay kullanabiliyorsunuz zaten. IMEI Repair şart yani bir yerden sonra. OnePlus’un bazı modelleri için box gerekiyor. Bazıları ise direkt halledilebiliyor.

@ZCPS21 nin dediği gibi güncelleme desteği sorun değilse al geç.

Batarya ve ısı konusunda mükemmel değil ama fiyat bandında rakipsiz denebilir.

Bütün cihazları her SIM için 4 ay kullanabiliyorsunuz zaten. IMEI Repair şart yani bir yerden sonra. OnePlus’un bazı modelleri için box gerekiyor. Bazıları ise direkt halledilebiliyor.

OnePlus 5T'den beri OP kullanan arkadaşlarım var. Vakti zamanında aileme 7 ve 7T aldım. Şu anda da 8T ve 9 var. Telefon yurt dışından geldiği gibi kullanabiliyorsun 4 ay muhabbeti diye bir şey yok. Telefonun kendi geldiği IMEI patlayabiliyor alacak kişinin eski cihazı varsa onun IMEI'si daha garanti oluyor o yüzden öneriyorum. O IMEI'yi de atmak 5 dakika. OP 10 ile bu işler bitti zaten. Xiaomi modellerinde de direnç gerektiriyor mesela. O yüzden 9 Pro önerdim akarı kokarı yok sorunsuz cihaz. Varsa elde eski telefon IMEI atar 5 kuruş ödemeden yola devam edersin.

Merhaba. 2023 yılında bu telefon alınır mı? Aslında 3. yılını doldurmuş bir cihaz ve güncelleme almayacak ama çok da önemli olduğunu düşünmüyorum, çünkü şu an Android 10 ve MIUI 12 ile birlikte Note 8 kullanıyorum. Aynı fiyat bandında bu telefonun başka rakibi var mıdır? Bütçeyi arttırabilirsem S21 FE almayı düşünüyorum tatmin eder mi? Kamerası güzel olsun, ortalama oyun performansı ve akıcı olması benim için yeterlidir. (Not: 6 GB RAM yeterli olur mu?)

İyi Sosyaller😀👍

Güncelleme desteği önemli değilse alınabilir.

Güncelleme desteği önemli değilse alınabilir.

Yani hocam düşünüyorum da aldığın gibi kutudan 3 yıllık bir cihaz çıkarmak mantıklı mı acaba? Ne kadar sürede yavaşlar vs. Vs. Tabii içindeki 865 işlemci baba bir işlemci sonuçta ama. Daha önce hiç One UI kullanmadım ama stabil çalıştığı için kolay donma kasma yapmaz diye düşünüyorum. Android 14 almaması büyük bir eksi mi sizce? One UI 6 devrim gibi olacak diyorlar.

Geri
Yukarı