Samsung S20 FE arayüz kasması

yoyuyo

Centipat
Arkadaşlar merhaba.
31.12.2021 tarihinde, internet üzerinden, Samsung Galaxy S20 FE (Snapdragon) marka model telefonu aldım. Telefon her haliyle hoşuma gidiyor ama bir sorun var. Telefonun durum çubuğunu veya ararken arama animasyonunda, telefonun ufak ufak takıldığını hissediyorum. Bu his telefonun ekran tazeleme hızını 120Hz'den 60Hz'ye almışsınız gibi bir his. Bunun için Game Launcher'i kapatmam gerektiğini okudum bir konuda. Ama bu bir çözüm olmadı. Bunun başka bir ayarı falan var mı? Cihazı sıfırlasam çözüm olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Herhangi üçüncü parti uygulama buna sebep oluyor olabilir. Evet, büyük ihtimalle sıfırlamadan sonra bu sorun çözülecektir. Denemekte fayda var.

Anladım. Çok teşekkür ederim. Sizce hard reset mi atmalıyım yoksa fabrika ayarlarına çevirmem yeterli olur mu?
3. parti yazılım olarak telefonun arayüzünü etkileyecek bir uygulama yüklü degil telefonumda. Standart banka uygulamaları falan var.

Sizce hard reset mi atmalıyım yoksa fabrika ayarlarına çevirmem yeterli olur mu?
Hard Reset’i tercih edebilirsiniz.
3. parti yazılım olarak telefonun arayüzünü etkileyecek bir uygulama yüklü degil telefonumda.
Tahmini olarak herhangi bir uygulama kalıntısı kalabileceğini düşündüm veya bununla ilgili herhangi bir şey olabilir.

Geri
Yukarı