Samsung S20 FE vs Samsung Galaxy A54

Biri güncel değil ama premium ve kaslı bir cihaz. Diğeri ise uzun süre güncelleme desteği alacak ortalama bir cihaz. Karar senin ben olsam güncellemeyi öne koyarım şahsen 2-3 sene almayacaksam.

Uygulama desteğinde bir sorun olur mu peki S20 FE de?

Uygulama desteğinde en az 4 sene sorun olmaz bence ama güncelleme demek seni telefona da bağlayan güzel bir şey olduğundan millet takır takır yeni Android sürümlere geçerken senin eskide kalman üzer gibi.

Biri güncel değil ama premium ve kaslı bir cihaz. Diğeri ise uzun süre güncelleme desteği alacak ortalama bir cihaz. Karar senin ben olsam güncellemeyi öne koyarım şahsen 2-3 sene almayacaksam.

Uygulama desteğinde en az 4 sene sorun olmaz bence ama güncelleme demek seni telefona da bağlayan güzel bir şey olduğundan millet takır takır yeni Android sürümlere geçerken senin eskide kalman üzer gibi.

Android sürümü benim için çok önemli değil ya zaten şu an Redmi Note 9 var Android 11 miui dışında yine işimi görüyor.

Android sürümü benim için çok önemli değil ya zaten şu an Redmi Note 9 var Android 11 MIUI dışında yine işimi görüyor.

Dostum S20FE performans olarak A54'ün 10gömlek üstü falan ayrıca kamerasıda daha iyi A54 sadece yeni cihaz yani tek özelliği o Android 7 olan telefonuma şu an bir sürü uygulama iniyor yani dert etme S20FE al gitsin.

120 hz de ne kadar dayanır tahminen? Ayrıca çok oyun oynuyor muydun
Ara sıra oyun oynuyorum. 120hz 6 saat felan dayaniyor. Standoff 2 felan oynuyorum o da ara sıra. S20 FE'den guncellik ve batarya acısından bi tık daha iyi. Ama nedense bu butcede bu kadar az batarya omru vermesi maalesef.

Geri
Yukarı