Samsung S20FE 256/8 Snapdragon şarj sorunu

Telefon kendini kullanıma göre hazırlıyor ilk haftasında. Bende ilk aldığımda şüphelenmiştim. Şuan 120 Hz'de kullanıyorum 6-7 saat ekran süresi veriyor. Mobil Veri çok yiyor şarjı fakat Wifi ile az yiyor.
Benimde şuan 1 saat 43 dikkat kullanılan
Ekran açık kalma suredi:1saat20dkka normalmi hocam
Telefon kendini kullanıma göre hazırlıyor ilk haftasında. Bende ilk aldığımda şüphelenmiştim. Şuan 120 Hz'de kullanıyorum 6-7 saat ekran süresi veriyor. Mobil Veri çok yiyor şarjı fakat Wifi ile az yiyor.
Peki bu ayarı neden yapıyoruz hocam
@dlkcynnn sadece %0'a düşürmeyin yeter. İstediğiniz zaman takın istediğiniz zaman çıkarın.

Eskiden pili %20-80 arasında tutun diye önerilirdi ama artık onu da saçma buluyorum şahsen, kullanmak için para döktüğümüz ürünü niye %60 kapasiteyle kullanalım?
Demi bana da mantıksız geliyor :( kalibrasyonu sorunu diyorlar ona da bu sefer hocam peki 10dk da yüzdelik dilimi düşmesi normal demi ya da hadi 20 olsun

Benimde şuan 1 saat 43 dikkat kullanılan
Ekran açık kalma suredi:1saat20dkka normalmi hocam

Peki bu ayarı neden yapıyoruz hocam

Demi bana da mantıksız geliyor :( kalibrasyonu sorunu diyorlar ona da bu sefer hocam peki 10dk da yüzdelik dilimi düşmesi normal demi ya da hadi 20 olsun
120 Hz'i açmak için:

Ayarlar > Ekran > Pürüzsüz Hakeret > Yükseği seçiyoruz.

120 Hz'i açmak için:

Hocam baktım benim zaten 120hzdaymis
120 Hz'i açmak için:

Hocam çok soruyorum ama ekran açık 44 olmuş:( bide benim ekran kapalıyken dün işte şarj gitmişti şimdi gitmiyor arka plan uygulamaların kapatılmasıyla mı alakali
120 Hz'i açmak için:

Hocam 2 sa 40 dk
Ekran açık kalma süresi 1sa 50dk
Ekranın kapalı kalma süresi:60dk
Pil%76 normalmi şuan

Son düzenleme:
Pil 76 ise normal.
Hocam baktım benim zaten 120hzdaymis

Hocam çok soruyorum ama ekran açık 44 olmuş:( bide benim ekran kapalıyken dün işte şarj gitmişti şimdi gitmiyor arka plan uygulamaların kapatılmasıyla mı alakali

Hocam 2 sa 40 dk
Ekran açık kalma süresi 1sa 50dk
Ekranın kapalı kalma süresi:60dk
Pil%76 normalmi şuan
Pil 76 ise gayet normal. Şarj süresini arttırmak için 60 Hz'e alabilirsiniz.

Arkadaşlar ben de bu telefonu arastırıyorum. Ama batarya konusunda nedense cok endiseliyim. Sizin yorumlarınız bana güven verdigi icin sizlere sormak istiyorum. Batarya konusunda hala sıkıntı yasıyor musunuz? Şarjı 1 günü rahatlıkla götürüyor mu? Telefonu tavsiye eder misiniz?

Geri
Yukarı