Samsung S20FE nasıldır?

Bütçe
8000
Exynos versiyon mu, Snapdragon'a sahip versiyon mu?

Snapdragon hocam.

Evet dediğiniz gibi. Deneyimlediğim kadarıyla Apple hariç hangi marka olursa olsun hikaye paylaşıldığında kaliteden çok büyük kayboluyor.
S20 FE Snapdragon modeliyse bence 7000 TL'ye alınır. Mi 10t almadan önce çıkmış olsaydı o telefonu almak isterdim. Xiaomi'nin saçma sapan arayüz sorunları var.

MI11t sadece ekranı çok hoşuma gitti, S20FE de gorilla glas 3 var. MI11t ekranı muhteşem. Ama sadece buna bakılıp telefon alınmaz herhalde. Bir de çıkış yılı kafamı kurcaladı. Ama herkes S20FE diyorsa vardır bir bildiği herhalde onu alayim.

Snapdragon hocam.

MI11t sadece ekranı çok hoşuma gitti, S20FE de gorilla glas 3 var. MI11t ekranı muhteşem. Ama sadece buna bakılıp telefon alınmaz herhalde. Bir de çıkış yılı kafamı kurcaladı. Ama herkes S20FE diyorsa vardır bir bildiği herhalde onu alayim.
Xiaomi batarya konusunda daha iyi. Ancak yazılımsal bazı problemleri var. Arayüzde takılma olabiliyor. Telefon görüşmesi yaparken ekran kendi kendine açılıp mikrofonu kapatabiliyor. Çoğu Xiaomi telefonda aynı problem mevcut.
Ben olsam S20 FE alırdım. Tabi son karar yine sizin.

Snapdragon hocam.

S20FE 5g versiyonu Türkiye'de yok. Yani cihaz yurt dışından gelme. Alırken dikkatli olun. Kayıt gerektirebilir.

5G versiyonu garanti var şeklinde hep ilanlar. Fatura garanti kutulu? Nasıl oluyor?
Hocam s20'lerin 5g versiyonlarının Türkiye'de resmi satışı yok. Yani o cihazın samsung türkiye garantisi olma ihtimali yok. Cihazlar ya normal s20fe ama daha çok tıklansın diye 5g yazdılar ya da yurt dışı cihazı.

Hocam s20'lerin 5g versiyonlarının Türkiye'de resmi satışı yok. Yani o cihazın samsung türkiye garantisi olma ihtimali yok. Cihazlar ya normal s20fe ama daha çok tıklansın diye 5g yazdılar ya da yurt dışı cihazı.
Yurt dışı cihazı olması kötü bir şey değil. Adam kendi pasaportuna kaydedip aldığı yerden de fatura kestirmiştir kaçak olmadığını belirtmek için. Benim demeye çalıştığım dikkatli olun, kontrol edin. Yoksa kimsenin malını kötülemiyorum.

Hocam S20'lerin 5G versiyonlarının Türkiye'de resmi satışı yok. Yani o cihazın Samsung Türkiye garantisi olma ihtimali yok. Cihazlar ya normal S20FE ama daha çok tıklansın diye 5G yazdılar ya da yurt dışı cihazı.

Yurt dışı cihazı olması kötü bir şey değil. Adam kendi pasaportuna kaydedip aldığı yerden de fatura kestirmiştir kaçak olmadığını belirtmek için. Benim demeye çalıştığım dikkatli olun, kontrol edin. Yoksa kimsenin malını kötülemiyorum.

Anladım, alacağım cihaz 8/256 modeli S20FE 2020 modeli sanırım bu. 5G yazanlar var yazmayanlarda, ama garantili ise yok diyorsunuz anladım, teşekkürler.

Geri
Yukarı