Elektronik Samsung S21 5G 10899 TL

Fiyat uygun ama exynos işlemcili olanını yine de almam. S8+'da çok dilim yandı, ki o zamanlar daha çok ısınıyordu ama performans olarak snapdragon'ın önündeydi. Şimdi ise hem geride hem de daha çok ısınıyor

2 aydır takip ediyorum. 9000 TL bandına kadar düştü. 9K iken yakalayamadım.. Geçenlerde de 11.000 oldu. Fiyat olarak özellik olarak çok iyi. Hem ufak bir yapıya sahip. Xiaomi'ye 10000 vereceğime s21 alırım. Xiaomi'nin krallığı eskidendi. Bİrde şu Taksit işini halledebilseler.

*Exynos işlemci olması eksi yönde olarak kafamda kalmıştı fakat reel kullanımda Snapdragon'a göre hiçbir eksisi yok. İnternet camiasında bütün videolara baktım exynos Fotoğraf olarak bir tık daha renkli çekiyor. Onun haricinde Hiçbir farkı yok. Snapdragon Fotoğraf çekiminde Birtık daha seri çekiyor ama exynos ona göre daha yavaş. Ama pek manası yok. Gidip yerinde de inceledim çok temiz güzel narin cihaz. Elimize para kalmıyor. Kalsa Taksitle yapıştıracağım birtane ama 3800 lira adama koyuyor.

Son düzenleme:
2 aydır takip ediyorum. 9000 TL bandına kadar düştü. 9K iken yakalayamadım.. Geçenlerde de 11.000 oldu. Fiyat olarak özellik olarak çok iyi. Hem ufak bir yapıya sahip. Xiaomi'ye 10000 vereceğime s21 alırım. Xiaomi'nin krallığı eskidendi. Bİrde şu Taksit işini halledebilseler.

*Exynos işlemci olması eksi yönde olarak kafamda kalmıştı fakat reel kullanımda Snapdragon'a göre hiçbir eksisi yok. İnternet camiasında bütün videolara baktım exynos Fotoğraf olarak bir tık daha renkli çekiyor. Onun haricinde Hiçbir farkı yok. Snapdragon Fotoğraf çekiminde Birtık daha seri çekiyor ama exynos ona göre daha yavaş. Ama pek manası yok. Gidip yerinde de inceledim çok temiz güzel narin cihaz. Elimize para kalmıyor. Kalsa Taksitle yapıştıracağım birtane ama 3800 lira adama koyuyor.
Telefon ısındığın da işlemci kendini kısıtlıyormus buda oyunlar da drop ve FPS düşüşü oluyor diye yorumlar görüyorum. Doğru mu bu?

Telefon ısındığın da işlemci kendini kısıtlıyormus buda oyunlar da drop ve FPS düşüşü oluyor diye yorumlar görüyorum. Doğru mu bu?
Ilık ısınmalarda sorun yapmaz ama cihazlarda örnek veriyorum el yakacak kadar ısınma olursa (70-80 derecelere yaklaşırsa) Doğal olarak drop olur. Cihaz frenleme yapıyor ısınmaması için. Ama ısınacağını zannetmiyorum. Yeni bir cihaz. 70-80 dereceyide anca Şarjdayken görür. Yada güneş altında kullanırsan falan.

Şu anda sana cevap yazdığım telefon S21 FE 128 GB siyah olanı. Telefondan memnunum 6 aydır kullanıyorum ve gördüğüm sıkıntılar ısınma sorunu biraz var ama kasma donma bu zamana kadar hiç yaşamadım. Oyun oynadığım zamanlar da 1 günü çıkartıyor garanti ama oyun oynamam dersen 2 gün gidiyor yani bunlar benim kullanımım. Yani zaten oyun oynarsan optimizasyon telefon kendini ayarlıyor. Kamera konusunda ben Huawei'den geçtiğim için bana çok iyi geldi onun dışında aklıma gelmeyen çok özelliği var. Ben iPhone 12 istiyordum maaleseff o zaman ki dolar kuru iPhone 12 18 bin TL oluğu için alamadım ama bu telefonu aldığım içinde pişman değilim. Telefona puan versem 10 üzerinden 7 aklına takılan soru varsa sorabilirsin.

Bir de akılma gelmişken samsun da kendini Apple'a benzetmeye çalışıyor o yüzden kutusundan şarj aleti çıkmıyor ben ekstra aldım Samsung marka 25 watt bir adaptör aldım telefonda zaten hızlı şarjla 25 watta şarj oluyor. Ortalama 1 saatten biraz fazla sürede şarj oluyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı