Samsung S21 FE AMOLED yanığı oldu

Teknolojik112

Hectopat
Daha fazla  
Dün akşam fark ettim. Geçen yıl aralık ayında aldığım telefonda ghost screen problemi başladı, ve belirgin gözüküyor daha 1 yılını bile doldurmayan telefonda olması çok şaşırttı. Garantiye göndermek istiyorum ama telefon ithaalatçı mı yoksa Samsung tarafından mı garantili bilmiyorum. Nasıl telefonu garantiye gönderebilirim?

Nerden almıştın hocam ? Ayriyeten garanti belgesinde yazması lazım.

Yaşadığınız yere yakın bir Samsung servisi var ise götürebilirsiniz, eğer Samsung Türkiye garantiliyse ellerinde parça olması dahilinde aynı gün içinde yapıp teslim ediyorlar, daha önce bende tecrübe etmiştim. Ancak baştan uyarayım cihazı sıfırlıyorlar, yedek almadan gitmeyin.

Dün akşam fark ettim. Geçen yıl aralık ayında aldığım telefonda ghost screen problemi başladı, ve belirgin gözüküyor daha 1 yılını bile doldurmayan telefonda olması çok şaşırttı. Garantiye göndermek istiyorum ama telefon ithaalatçı mı yoksa Samsung tarafından mı garantili bilmiyorum. Nasıl telefonu garantiye gönderebilirim?
Işık ayarını sürekli en sonda kullandıysanız normal bir durum. Fakat durduk yere bu sorun oluştuysa yardımcı olacaklarını düşünüyorum.

Teknosa'dan aldım hocam. Hatta çok ucuz bir meblağ karşılığında bir yıl daha garanti yaptırmıştım.
Aldığın Teknosaya git telefonu ver durumu anlat, garantiye göndersinler hocam .

Geri
Yukarı