Samsung S21 FE nasıldır?

Üzmez ya sadece kare hızını düşük tutmak gerek işlemciyi yoracak dereceye gelir yoksa
Wr de zaten full ayarlarda sabit 60 fps oynatıyor cod mobildede full ayarlarda dalgalı oynatıyor orta ayarlarda en düşük 57 fps.Ben zaten wr ve cod da medium ayarlarda oynarım.Sizce çok sıkıntı olurmu

@Tensar S21 sahibiyim 5 saat aralıksız Wild Rift oynadım. Wild Rift'te sorun yaşanmıyor. Fazla ısınmıyor veya sorun oluşturacak düzeyde throttle yemiyor.
Wr de zaten full ayarlarda sabit 60 fps oynatıyor cod mobildede full ayarlarda dalgalı oynatıyor orta ayarlarda en düşük 57 fps.Ben zaten wr ve cod da medium ayarlarda oynarım.Sizce çok sıkıntı olurmu

Son düzenleme:
S20 FE ile aralarında ciddi bir fark yok. Bence S20 FE alıp kalan para ile Galaxy Watch Veya Galaxy Buds alabilirsiniz.
Nasil ciddi bir fark yok? S21 FE fazladan 3 yil ana surum guncellemesi alacak ve daha iyi on kameraya sahip, panele deginmiyorum bile, S21 FE gozle gorulur bir sekilde daha iyi. S20 FE maliyeti fazla kisilmis bir cihaz, hatta Snapdragon 865’in en verimsiz calistigi kasa olabilir.

Konuya gelecek olursak, benim onerim butce esnetip Galaxy S22 alinmasi yonunde.

Geri
Yukarı