Samsung S21 FE nasıldır?

Ben s21 fe aldım
S21 fe güzel telefon çok oyun oynamıyorsanız günlük kullanım için baya iyi telefon çok şarj yemiyor kamera olarak güzel performans olarak fena değil ama exynos işlemci oyunlarda pek iyi performans verdiği söylenemez günlük kullanım için aldıysanız gerçekten güzel bir seçim yapmışsınız demektir

Liseye geçtiğim için telefon alacaz ve aklımdaki telefon bu. Genel olarak günde 3-4 saat ders çalışacağım. Telefonda yapacağım işler arada sırada makale okumak, biraz video izlemek, ve biraz oyun oynamak (codm, Wild Rift) oynayacağım oyunlar. Yani genel olarak meşgul olacağım. Bir de para ekleyip S22 almanın benim için mantıklı mı, lisede dersle yoğun olacağım. Sorularımı cevaplarsanız sevinirim.

S21 FE ekran kalitesi ve kamera gibi noktalarda memnun edecek bir cihaz. Batarya performansı 120Hz de ortalama. Ne iyi ne kötü. Oyun performansı yüksek ayarlarda iyi değil. Çabuk throttle yiyip düşük FPS sunuyor. Oyunda iyi bir performans için orta ya da düşük ayarlarda oynaman lazım. S22 ekran kalitesi ve kamera olarak başarılı ama 120Hz kullanımında ısınma ve pil konusunda üzen bir cihaz. S22'yi 60Hz kullanırım sorun olmaz diyorsan düşünmeden al ama 120Hz kullanacaksan üç kere düşün derim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230806_131152_Chrome.jpg
    Screenshot_20230806_131152_Chrome.jpg
    73,1 KB · Görüntüleme: 32
  • Screenshot_20230806_131136_Chrome.jpg
    Screenshot_20230806_131136_Chrome.jpg
    75,8 KB · Görüntüleme: 27
S21 fe güzel telefon çok oyun oynamıyorsanız günlük kullanım için baya iyi telefon çok şarj yemiyor kamera olarak güzel performans olarak fena değil ama exynos işlemci oyunlarda pek iyi performans verdiği söylenemez günlük kullanım için aldıysanız gerçekten güzel bir seçim yapmışsınız demektir
Wild rift ve codm oynarım ,oda maks 2,5 saat falan

Geri
Yukarı