Samsung S21 FE vs Xiaomi 12t

• Konuyu başlatan Sqs
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 4B

Sqs

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba,

Eşime telefon alacağım ama bu iki telefon arasında kaldım. İkisinin de 256 GB versiyonunu karşılaştırıyorum. Hangisinin kamerası daha iyi, güzel, canlı fotoğraf çeker?

Şimdiden teşekkürler.

Merhaba,

Eşime telefon alacağım ama bu iki telefon arasında kaldım. İkisinin de 256 GB versiyonunu karşılaştırıyorum. Hangisinin kamerası daha iyi, güzel, canlı fotoğraf çeker?

Şimdiden teşekkürler.

S21 FE almanı tavsiye ederim. Söz konusu kamera ise Xiaomi'den bir beklentin olmasın.

S21 FE. Karşılaştırmaya gerek bile yok.
S21 ile S20 FE arasında hiç fark göremedim hatta S20 snapdragon işlemciye sahip. Aradaki fiyat farkına değer mi gerçekten?
Ek olarak 120hz verebilmek için çözünürlükten feragat ettiler.

S21 ile S20 FE arasında hiç fark göremedim hatta S20 snapdragon işlemciye sahip. Aradaki fiyat farkına değer mi gerçekten?
S21 FE daha yeni, daha çok güncelleme alacak ve kamera konusuna daha çok yüklenilmiş bir model. Sadece işlemci konusunda S20 FE (Snapdrgaon sürümü) daha iyi. Donanımsal özelliklere bakmayın siz, onlar zaten genelde bu seviye telefon serilerinde hep aynı ya da benzer olur.

S21 FE almanı tavsiye ederim. Söz konusu kamera ise Xiaomi'den bir beklentin olmasın.
Evet. Bir de onun dışında Xiaomi, 11T ve 12T serisinin baz modellerinde kameraya hiç mi hiç yüklenmemiş. Özellikle 11T her konuda fiyatının hakkını iyice verirken kamerası orta düzey telefonlardan bile kötüydü.

Merhaba,

Şimdiden teşekkürler.
En canlı fotoğrafı , S21FE çeker. Uzatmaya gerek yok Samsung stabilitesi , samsung canlılığı.

Peki S21 , S21 FE`den daha iyi kameraya mı sahip ?
Kesim ir bilgim yok ama muhtemelen daha iyidir evet ve onun dışında kalite olarak da daha iyi, S serisi ile S FE serisi aynı kalitede değil. Ama onun dışında bataryası daha düşük ve daha önce çıktığı için bir güncelleme eksik alacak.

Geri
Yukarı