Samsung S21 FE YouTube takılıyor

İşletim sistemi
Android
O çok ilginçtir ki benim M51'de yaşanmıyor. Muhtemelen hen One UI 3'te olduğum için. Güncelleme gelmedi daha.

Yazılımdan yazılıma donanımdan donanıma değişiyor bu durumlar. M51 stabilitesi oturmuş eski bir telefon. Bu sebeple çok ciddi sorunlar çıkmayabilir yazılım tarafında. Bir de işlemci mimarisindeki karışıklıkda sistemi garip hallere sokuyor. Telefon Snapdragon işlemcilerle daha iyi çalışıyor bu meymenetsiz S21 FE buradanda kaybediyor.

Bu yazılım sorunları yüzünden S21 alsam mı diye düşünüyorum?

Bilemiyorum artık, bizde ufak muallaktayız şu an. Telefon güzel götürüyor hızlı da, ama bu tip detaylar biraz kötü kılıyor. Belki S22'ye de bakabilirsiniz. Ben S21 FE için konuşuyorum tabii, normal S21'de böyle bir hata var mıdır orasını bilemem.

S21 FE bozuk diyenler olmuş, Almamak en iyisi diyenler olmuş 😄 DÜMDÜZ kullanıcı kafası işte. Aynı cihazı kullanıyorum ve cihaz Bu yıl Ocak ayında çıktı. 5 yıl güncelleme alacak ve tertemiz olacak. YouTube sorununu bende yaşadım, sorunu telefonda değil, uygulama geliştiricisin de bulmanız lazım bu gibi konularda.

Geri
Yukarı