Samsung S21 mi iPhone 11 mi?

Bence telefondan telefona değişiklik gösterir. Mesela Oppo A73 Android güncellemesi aldıktan sonra yavaşlıyor ama aynısını bazı cihazlar için söyleyemeyiz.
Diye düşünüyorum.

Güncelleme almadı diye telefon yavaşlamaz.
İlginç genelde ülkedeki kişiler güncelleme ile telefonun yavaşladığını söyler komplo teorisi üretir. Siz tam tersini diyorsunuz. 😀

Ben tam anlamıyla ifade edemedim. Şöyle ki iPhone 6 sürüm güncellemesi almayı bıraktıktan sonra da bazı yazılımsal güncellemeler aldı o güncellemeleri telefonuma yüklemeye başladığımdan beri telefonumun bayağı yavaşladığın hissettim.
S21 güzel makine ama performans ve batarya dostu olduğu için Snapdragon işlemcili varyantını öneriyoruz genelde.

iPhone 11 ile karşılaştırdığınızda sizin seçiminiz hangisinden yana olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben tam anlamıyla ifade edemedim. Şöyle ki iPhone 6 sürüm güncellemesi almayı bıraktıktan sonra da bazı yazılımsal güncellemeler aldı o güncellemeleri telefonuma yüklemeye başladığımdan beri telefonumun bayağı yavaşladığın hissettim.

iPhone 11 ile karşılaştırdığınızda sizin seçiminiz hangisinden yana olur?

Bunu babamda yaşıyordu. O yüzden iPhone 6'yı çok güncellememek gerek benim zannımca.

Şuna da bakın isterseniz hocam;

Hocam karşılaştırmalara baktım özelliklere göre S21 açık ara iPhone 11i geçiyor. Ben uzun zamandır iPhone kullanmaya rahatlığına alıştığım için Samsung'dan emin olamıyorum o yüzden başka arkadaşlardan fikir almaya karar verdim
@emrek3e iPhone 11 modelinin ekranının OLED veya AMOLED olmaması rahatsız ediyor. (OLED telefondan geçince) ayrıca S21 daha yeni bir telefon olduğu için S21.

iPhone 6'dan geçeceğim çok etkilemez beni sanırım. Lakin yine de ekran konusunda Samsung'u tercih edersem daha iyi deneyimler yaşayabilirim. Tavsiyeniz için teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı