Samsung S21 video içerikleri kasıyor

Eshler

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, başlıkta da belirttiğim gibi Twitter, YouTube, Instagram gibi uygulamaların videolarını izlerken kasma donma seste bozulmalar yaşıyorum. Sanki bilgisayarda oyun oynarken kasıyormuş gibi tepki veriyor telefon. 3 kez sıfırladım, problem yaşadığım uygulamaları kaldırıp tekrar yükledim bir çözüm bulamadım. Servise gönderirsem bir çözümü olur mu? 1 sene oldu telefonu alalı inanılmaz derece pişman etti. Böyle giderse satmak zorunda kalacağım.

Android bu kasar yine.

Hocam arkadaş dandik sizin bahsettiğiniz türden bir telefondan bahsetmemiş.

Merhaba, başlıkta da belirttiğim gibi Twitter, YouTube, Instagram gibi uygulamaların videolarını izlerken kasma donma seste bozulmalar yaşıyorum. Sanki bilgisayarda oyun oynarken kasıyormuş gibi tepki veriyor telefon. 3 kez sıfırladım, problem yaşadığım uygulamaları kaldırıp tekrar yükledim bir çözüm bulamadım. Servise gönderirsem bir çözümü olur mu? 1 sene oldu telefonu alalı inanılmaz derece pişman etti. Böyle giderse satmak zorunda kalacağım.

Geekbench 6 testi yapabilir misiniz?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230720_010223_Geekbench 6.jpg
    Screenshot_20230720_010223_Geekbench 6.jpg
    49,8 KB · Görüntüleme: 9
  • Screenshot_20230720_010210_Geekbench 6.jpg
    Screenshot_20230720_010210_Geekbench 6.jpg
    59,9 KB · Görüntüleme: 14
Anlamıyorum çok tam hangi değerlere bakmak gerekiyor

Değerler olması gerekenden yüksek bile kasma sorunun yazılımsal büyük ihtimal. Güncellemeyle düzelebilir sorun. Android 13'e zaten çok sorunlu diyorlardı S22'nin bile kastığını duydum. Android 13'ten önce nasıldı telefon?

Değerler olması gerekenden yüksek bile kasma sorunun yazılımsal büyük ihtimal. Güncellemeyle düzelebilir sorun. Android 13'e zaten çok sorunlu diyorlardı S22'nin bile kastığını duydum. Android 13'ten önce nasıldı telefon?
Android 13 e ne zaman geçtiğimi hatırlamıyorum. Fakat birkaç ay önce problem yaşamıyordum. Eski sürümlere dönülebiliyorsa denemekten zarar gelmez.

Eski telefonumda kamerada çektiğim videolar anlık kasıyordu sonradan düzeldi nasıl oldu anlamadım sizinde bu sorununuz mutlaka geçici bir sorundur.

Android 13'e ne zaman geçtiğimi hatırlamıyorum. Fakat birkaç ay önce problem yaşamıyordum. Eski sürümlere dönülebiliyorsa denemekten zarar gelmez.

Eski sürüme dönülemez. Telefonun garantisinin bitmesine 5 aydan fazla varsa Android 14'ü bekleyin bence.

Geri
Yukarı