Samsung S21 vs iPhone 11

meuzi

Hectopat
Yaklaşık 14K toplam bütçem var. İki telefon arasında kaldım. Hangisi daha mantıklı? Şu an 10.900 TL gibi bir fiyata S21 var. Üzerine koyup IP11 almak mantıklı mı yoksa saçma bir karar var mı? Veya önerebileceğiniz başka telefon var mı bu bütçede? Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
iPhone 11 artık alınabilir bir model değil. S21 daha mantıklı bir tercih. 15.500₺ bandına çıkabilirseniz, S22 de iyi olur.
Hocam açıkçası Android telefon almaktan biraz çekiniyorum o yüzden açtım bu konuyu. Apple cihazlarının uzun ömürlülüğünü biliyoruz. Alacağım telefonu en az 3 4 sene kullanacağım ve güncel olmasını istiyorum. İleride kasma donma yavaşlama gibi şeyler yaşamak istemiyorum pek. Ondan biraz çekiniyorum. iPhone 11 yeni bir cihaz sayılmaz ama hala güzel bir şekilde çalışıyor.

Hocam açıkçası Android telefon almaktan biraz çekiniyorum o yüzden açtım bu konuyu. Apple cihazlarının uzun ömürlülüğünü biliyoruz. Alacağım telefonu en az 3 4 sene kullanacağım ve güncel olmasını istiyorum. İleride kasma donma yavaşlama gibi şeyler yaşamak istemiyorum pek. Ondan biraz çekiniyorum. iPhone 11 yeni bir cihaz sayılmaz ama hala güzel bir şekilde çalışıyor.

Kamera olarak iPhone 11 iyi onun haricinde S21 daha iyi hocam karar sizin.

S22 ve S21'de çıktığı tarihten itibaren 4 yıl yazılım desteğine sahipler. Kısaca S22 Android 16, S21 Android 15'e kadar destek alacak ama seçim genede sizin.

Yaklaşık 14K toplam bütçem var. İki telefon arasında kaldım. Hangisi daha mantıklı? Şu an 10.900 TL gibi bir fiyata S21 var. Üzerine koyup IP11 almak mantıklı mı yoksa saçma bir karar var mı? Veya önerebileceğiniz başka telefon var mı bu bütçede? Şimdiden teşekkür ederim.
iPhone takıntın varsa alınabilir 3-4 yıl üzmez seni her ne kadar yeni bir telefon olmasa da.

Aslında kullanıma bağlı biraz da mesela babamda iPhone 7 var telefon çıktığında aldı hala kullanıyor pek sorun var denemez. Sadece Facebook YouTube falan kullanıyor genel olarak. Ve güncelleme desteği daha yeni kesildi.

iPhone takıntın yoksa alma, onun yerine POCO X4 Pro 5G almak senin için daha iyi olur, kalan 5000 TL ile de kulaklık vb alırsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı