Samsung S21 vs Xiaomi 11t

Bütçe
10.700

EmirhanTr82

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sizce hangisini tercih etmeliyim? Kamera olarak batarya ömrü olarak kasmama olarak piyasa olarak bunlar benim için önemli he ben telefon satıp almıyorum ama hani çok da değer kaybetmesini istemiyorum bu 2 telefon arasında kaldım. İkisi de birbirinden iyi ama bana artı olarak 11t çünkü içeriği çok dolu artı 120W şarj çıkıyor bu beni daha çok kararsızlaştırıyor. Aradaki farkı vermeye değer mi yoksa S21 mi alayim? Oyun arada sırada oynarım çok önem vermem ama amiral gemisi oldukları için iyidir diye düşünüyorum. Ses kalitesi de önemli telefonun burada bunların yanı sıra bu telefonların alternatif olarak önereceğiniz bir model var yazarsanız çok iyi olur sizce hangisini tercih edeyim?

@BERWAR hocam cevap yazamadım kusura bakmayın ben S21 düşünüyordum ama nedense bunu rakip gördüm ama kötü diyorsunuz belli incelemelerde iyi denilmiş arada kaldım bir de kavisli artık markalar üretmiyor mu hiç görmedimde bana öneri yapabilir misiniz o ekran paneli içinde.

Genel olarak kavisli ekran eskiye göre çok yaygın değil.

S21 genel olarak daha başarılı bir cihaz. S21 almanızı öneririm.

Tamamdır hocam bir de bataryası eksi demişsiniz 4000mh iPhone SE 2020'den geçeceğim bunun kadar kötü değildir herhalde bir de yanında Samsung Buds 2 mi alsam daha iyi olur Huawei mi alsam olur son sorumdu teşekkür ederim size.

S21'i önermem gerek bataryası gerekse ısınma konusunda sınıfta kalmış bir cihaz. Bazı incelemelerde batarya performansının iPhone SE 2022'den bile bariz kötü olduğunu söylüyorlar. Kamerasına gelirsek cihazın kesinlikle en başarılı noktası, video kayıt konusunda standart Android cihazlara göre bariz başarılı. Şahsi düşüncem hayatımda hiç iPhone kullanmamış birisi olarak amiral gemisi Android cihazlar sadece vakit kaybı.

Tamamdır hocam bir de bataryası eksi demişsiniz 4000mh iPhone SE 2020'den geçeceğim bunun kadar kötü değildir herhalde bir de yanında Samsung Buds 2 mi alsam daha iyi olur Huawei mi alsam olur son sorumdu teşekkür ederim size.
S21 batarya olarak her ne kadar iyi olmasa da yine de SE 2020 yanında bariz bir şekilde daha iyi. Benim de önerim S21 olur ama batarya önemliyse sizin için S21 FE modeline de balabilirsiniz.

Yanlış hatırlamıyorsam S21 ailesi de Samsung tarafında 5 yıl güncelleme (4 yıl android sürüm, 5 yıl güvenlik) güncelleme garantili. Iphone'dan sonra Android cihazda verilmiş en yüksek değer. Google'ın telefonlarını saymıyorum tabi ki. Onlarda büyük sorunlar oluyor. Temel telefon işlevi, batarya gibi kronik sorunlu Pixel telefonlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı