Samsung S21 vs Xiaomi 11t

Bütçe
10.700
Ocak 2022'de aldım.
Neredeyse 1 sene olacak.
Cihazdan genel anlamda memnunum ancak arayüzün acilen değişmesi gerekiyor. 120Hz'de takılmalar mevcut. Optimizasyon sorunu var.
Arayüzün Snapdragon ile daha stabil çalıştığını düşünüyorum. Exnos işlemci ile açıkçası stabil değil.
S20 ve S22 cihazlarının S21'den daha performanslı olduğuna eminim. Piyasa fiyatlarını araştırdığınız zaman S20, S21'den daha pahalı durumda. Cihazda bir saçmalık var ama anlayamadım.
Exynos versiyonunu mu aldınız. Onda biraz sorunlar var S21'in tam hakkını veremiyor. Keşke Snapdragon alsaydınız.

Arkadaşlar sizce hangisini tercih etmeliyim? Kamera olarak batarya ömrü olarak kasmama olarak piyasa olarak bunlar benim için önemli he ben telefon satıp almıyorum ama hani çok da değer kaybetmesini istemiyorum bu 2 telefon arasında kaldım. İkisi de birbirinden iyi ama bana artı olarak 11t çünkü içeriği çok dolu artı 120W şarj çıkıyor bu beni daha çok kararsızlaştırıyor. Aradaki farkı vermeye değer mi yoksa S21 mi alayim? Oyun arada sırada oynarım çok önem vermem ama amiral gemisi oldukları için iyidir diye düşünüyorum. Ses kalitesi de önemli telefonun burada bunların yanı sıra bu telefonların alternatif olarak önereceğiniz bir model var yazarsanız çok iyi olur sizce hangisini tercih edeyim?

S21 öneririm.

Geri
Yukarı