Samsung S22 128 GB vs iPhone 12 64 GB

Millet boşuna almıyor canım kardeşim. Apple marka almaya parası yetmeyenler kendilerini yüceltmek için kötülüyor işte. Bu arada Apple bana ödeme yapmış olsaydı sizinle burada değil müşteri hizmetlerinde görüşüyor olurduk.

6 aylık S22 kullanımından sonra 13Pro'ya geçtim. S22 3, 5-4 saat ekran süresini geçmiyor. Günde yarım saat şarja takarım dersen günü çıkarır. Ekran, kamera ve ses olarak S22 13 Pro'dan da iyi bir cihazdı ama batarya olarak yarı yolda bırakıyordu. iPhone alacaksan kesinlikle 256 GB almanı en kötü 128 öneririm.

Ekran süresi örnek. Oyun vs oynamadım. Fotoğraf yüklenmedi 3,5 saat ekran süresi alıyordum mobilde.
Bu arkadas gayet iyi aciklamis eksileri artıları. Size de tavsiye ederim müdavimler.

Millet boşuna almıyor canım kardeşim. Apple marka almaya parası yetmeyenler kendilerini yüceltmek için kötülüyor işte. Bu arada Apple bana ödeme yapmış olsaydı sizinle burada değil müşteri hizmetlerinde görüşüyor olurduk.

Bu arkadas gayet iyi aciklamis eksileri artıları. Size de tavsiye ederim müdavimler.
Bu arkadaş için ben de aynı şeyi söyledim zaten ama sen kendi açıklamanı tarafsız mı sanıyorsun gerçekten? En müdavim olan sensin ama farkında değilsin. İstemeden de olsa yapmışsın. Şu yazdıklarını tekrar oku ve bir dışarıdan bak artık. Benim yazdığımla da tekrar oku ve verdiğim cevap dışında demeye çalıştığım tek şeyin: S22 Batarya koulnusunda daha iyi. Olduğunu anla. Anlamak istediğin şeyi anlamayı bırak. Biri senin yanlış yazına cevap verdi diye hemen o mu müdavim oluyor? Önce kendini tanı...

Tamam da ben bataryasına daha iyi demedim genelleme olarak iyi dedim. Batarya konusunda tabii ki daha iyidir ben verilere göre söylüyorum.

Hos haklisiniz S22 de boş bir telefon değildir bayağı kalitelidir ama kamera konusunda iPhone guveniyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı