Samsung S22 gücünde telefon önerisi

Haklısınız hocam. Biraz ekran üzerine yoğunlaştığım için böyle söyledim. Orta segment telefonlarda bile harika ekran/gövde oranları varken S23 FE'de iPhone 11 gibi kalın çerçeve olması 2023 yılında çıkan bir cihaz için çok kötü bence.
Evet çerçeveleri çok kötü, özellikle S serisi bir telefon için.

Hocam S24 önermek güzel de o fiyata 2 tane S22 alınıyor. Yoksa S24'ü önermek en kolayı :) S23 FE'yi de neden önermiyorsunuz ki. Önceki FE modellerinden malzeme olarak geride değil, A55'ten ise Victus-5 farkı var kasalar alüminyum. S23 FE'nin çerçeveleri dışında önerilmeyecek bir tarafı olduğunu düşünmüyorum.

Hocam arkadaş S22 ayarında demiş S22 fiyatında telefon önerin dememiş, bence S24'ü önermekten ziyade aslında okuduğunu anlamak en kolayı. Ben S20FE kullanıyorum, herhangi bir mağazada S20FE, S21 FE ve S23FE'yi elinize aldığınızda S23 FE tasarımıyla ve malzeme hissiyatı ile bariz bir şekilde ben orta seviye telefonum diye bağırıyor. AI yani yapay zeka özellikleri büyük ihtimal standart kullanıcının Google asistan gibi birkaç hafta hevesini aldıktan sonra bir daha kullanmayacağı bir özellik olacak. S23 FE en azından baz modelde olan Snapdragon 8 gen 2'yi ya da alternatifi olan Exynos'u kullanıyor olsa evet önerebilirdim ancak cihaz bir önceki nesil ile aynı olan Snapdragon 8 gen 1 işlemciyi kullanıyor. S23 FE daha rekabetçi bir fiyat ile satılsa evet yine geçilebilirdi ancak şu anki hali ile POCO X3 Pro'dan hallice bir cihaz. Sadece güçlü bir işlemci var ve vasat bir tasarım, batarya performansı ve fazladan 1 Android güncellemesi dışında S22'den bu cihaza geçmek için bir mantık yok. Arkadaş S10 falan kullanıyor olsa bundan S23 FE'ye geç diyebilirdik ancak şu hali ile ortada çağ atlatacak bir durum yok.

Hocam arkadaş S22 ayarında demiş S22 fiyatında telefon önerin dememiş, bence S24'ü önermekten ziyade aslında okuduğunu anlamak en kolayı. Ben S20FE kullanıyorum, herhangi bir mağazada S20FE, S21 FE ve S23FE'yi elinize aldığınızda S23 FE tasarımıyla ve malzeme hissiyatı ile bariz bir şekilde ben orta seviye telefonum diye bağırıyor. AI yani yapay zeka özellikleri büyük ihtimal standart kullanıcının Google asistan gibi birkaç hafta hevesini aldıktan sonra bir daha kullanmayacağı bir özellik olacak. S23 FE en azından baz modelde olan Snapdragon 8 gen 2'yi ya da alternatifi olan Exynos'u kullanıyor olsa evet önerebilirdim ancak cihaz bir önceki nesil ile aynı olan Snapdragon 8 gen 1 işlemciyi kullanıyor. S23 FE daha rekabetçi bir fiyat ile satılsa evet yine geçilebilirdi ancak şu anki hali ile POCO X3 Pro'dan hallice bir cihaz. Sadece güçlü bir işlemci var ve vasat bir tasarım, batarya performansı ve fazladan 1 Android güncellemesi dışında S22'den bu cihaza geçmek için bir mantık yok. Arkadaş S10 falan kullanıyor olsa bundan S23 FE'ye geç diyebilirdik ancak şu hali ile ortada çağ atlatacak bir durum yok.
Ayarında denildiği için fiyatını da işe dahil etmelisiniz çünkü S23-24 ya da ultralar aklına gelmiştir diye düşünüyorum bunun için öneriye gerek yoktur herhalde. 70 bin TL bütçesi var diyelim S22 ayarında telefon mu istenecek :) Neyse. S23 FE'nin muazzam bir malzeme sunmadığı kesin ama S20-21 FE'den çok net şekilde daha iyi onlarla kıyaslamayın bari. S20 FE 4 yıldır evde var nasıl bir şey olduğunu biliyorum. Elinizdeki telefonun şöyle arkasına çevirir bakarsanız plastik olduğunu görürsünüz. Ayrıca ön tarafta da gorilla glass 3 var. Kasalar hepsinin aynı. S23 FE'nin tek kötü olduğu nokta çerçevesi yoksa bağırdığı falan yok. En azından FE'ler içinde bağırdığı yok. S22 kullandığını da siz varsayıyorsunuz sadece, elinde varsa eğer S22'den geçmiş birisi olarak gerek olmadığına ben de katılıyorum zaten. Fazla haksızlık yapıyorsunuz 23 FE'ye. Çerçevesi dışında bu telefonun herhangi bir noktasında eksik bir tarafı yok.

Geri
Yukarı