Samsung S22 nasıldır?

Bütçe
10.000-24.000
Hocam ben de batarya harici bir şey demiyorum, 3 aydan fazladır da kullanıyorum. 120 Hz ile ortalama 3-4 saat ekran süresi alıyorum ki bazen de 2-3 saate de düşüyor. Kamera, ekran, performans konusunda diyecek bir şey yok.
Ben seni kastetmedim dostum, onlar kendini biliyor. :)

Forumlarda S22 kullanıp bataryadan mutlu olan bir sen varsın. Başkada görmedim.
Bilemiyorum artık, belki bendeki parti diğerlerinden farklıdır. :) Daha batarya ile ilgili bir sorun yaşamadım. Elimden düşmüyor telefon ama oyun oynamıyorum.

Bilemiyorum artık, belki bendeki parti diğerlerinden farklıdır. :) Daha batarya ile ilgili bir sorun yaşamadım. Elimden düşmüyor telefon ama oyun oynamıyorum.
Böyle bir fark çok nadir de olsa var sanırım hocam. Donanımhaber ana konusunda da birkaç kişide rastladım bariz fazla giden S22'ler çok azınlık da olsa var.

Bilemiyorum artık, belki bendeki parti diğerlerinden farklıdır. :) daha batarya ile ilgili bir sorun yaşamadım. Elimden düşmüyor telefon ama oyun oynamıyorum.

Ekran hızı 60Hz mı 120Hz mı? Wi-Fi mi mobil veri mi? S22'yi Wi-Fi 60Hz ile kullanmak ile mobil veri 120Hz kullanmak aynı şey değil. Benim baktığım kriter mobil veri 120Hz. Bu senaryoda S22 4 saat ekran süresi veriyor.

Arkadaşa tamamen katılıyorum. 3 aydir kullanıyorum tam söylediği gibi. Telefon çok iyi ama batarya performansı gerçekten kötü.

Hocam ben de batarya harici bir şey demiyorum, 3 aydan fazladır da kullanıyorum. 120 Hz ile ortalama 3-4 saat ekran süresi alıyorum ki bazen de 2-3 saate de düşüyor. Kamera, ekran, performans konusunda diyecek bir şey yok.

Ekran hızı 60Hz mı 120Hz mı? Wi-Fi mi mobil veri mi? S22'yi Wi-Fi 60Hz ile kullanmak ile mobil veri 120Hz kullanmak aynı şey değil. Benim baktığım kriter mobil veri 120Hz. Bu senaryoda S22 4 saat ekran süresi veriyor.
Doğrudur mobil veri 120hz kullanırken 4.30 saatten fazla ekran süresi almadım.

Ekran otomatik, sabit 120Hz değil. Mobil veri olarak kullanıyorum.

Ekran otomatik, sabit 120Hz değil. Mobil veri olarak kullanıyorum.

Kardeşim bende S22 almak istiyorum hatta IP11 yerine alacağım.
Birçok yerde uzun kullanım testlerini inceledim ve kimisi telefonun belli bir zaman sonra 4K 60FPS video çekerken hafif kasmalara maruz kaldığını söyledi.
Alsam 1 2 seneye kalmadan ulan keşke iPhone alsaydım der miyim bana telefon hakkında kamerası sosyal medyası vb detaylı bir bilgi verir misin?
Elimdeki tüm parayı vereceğim için söyleyeceklerin çok önemli şimdiden teşekkür ederim dostum.

Arkadaşa tamamen katılıyorum. 3 aydir kullanıyorum tam söylediği gibi. Telefon çok iyi ama batarya performansı gerçekten kötü.

Doğrudur mobil veri 120Hz kullanırken 4.30 saatten fazla ekran süresi almadım.

Mobil veri de 120 Hz de 4,5 saat veriyorsa bence gayet iyi. Gün zaten toplamı 24 saat :)

Geri
Yukarı