Samsung S22 veya Xiaomi 12t alınır mı?

Bütçe
15-20bin
Ben şahsen 12t alırdım.
O telefon benimde aklımda kalmıştı ama kamerasından dolayı samsung s22 daha cazip gelmişti. Çünkü gece fotoğrafları çok güzel çekiyor tam istediğim gibi ama biraz daha düşüneceğim aklımda s20 fe de var ama güncel bir cihaz olmayacak ve s21fe de ise batarya sorunu daha kötü yani s22 den bile az oluyor ekran süresi.

Nasıl bir sorun var hocam ben almayı düşünüyordum o modeli ama? Kaçak olarak bulunduğum şehirde çok kolay ve uyguna bulunabiliyor.

Snapdragon 888 hayalkırıklığı yazın shifdeletenet forumda yazmışlar sebebini ikna edici olmaz ise statik test sonuçlarını atarım

Snapdragon 888 hayalkırıklığı yazın shifdeletenet forumda yazmışlar sebebini ikna edici olmaz ise statik test sonuçlarını atarım
Oyun oynamadığım için benim için sorun teşkil etmiyor bu durum. Oynasamda ufak tefek oyunlar oynuyorum. Ve ben bu cihazı yurtdışı olarak uygun bir fiyata alacağım yine de alınmaz mı?

S20 fe alınır mi sizce 3-4 sene kullanmak istiyorum sorunsuzca dediğim gibi kamera önemli benim için normalde s22 almak istiyordum ama şimdilik fikrimi değiştirdim ileride daha iyi telefon alırım diye.

Değişim kampanyasına verebilecek cihazın varsa ek 4000 lira sağlıyor Samsung. Bu şekilde S23 almaya çalış bence her anlamda sorunsuz bir cihaz olmuş.

Değişim kampanyasına verebilecek cihazın varsa ek 4000 lira sağlıyor Samsung. Bu şekilde S23 almaya çalış bence her anlamda sorunsuz bir cihaz olmuş.
Değişim kampanyalariyla telefon alinmaz çünkü degerinin cok altinda fiyat veriyorlar.

Şuan s21 fe modelini almayı düşünüyorum. İleriki zamanlarda kardeşime hediye ederim kendime daha iyisini alırım. Üniversite okuyacağim için şimdilik beni idare etsin yeter oyunda 1 saat anca oynarım o da nadir oldu benim için mesela haftada 1-2 kere

Değişim kampanyalariyla telefon alinmaz çünkü degerinin cok altinda fiyat veriyorlar.
Samsung değişim kampanyasında değerinin üstünde bir fiyat veriyor. En azından samsung telefonlar için. 4 yıl önce çıkan galaxy s10 a 6+4 şeklinde 10 bin lira veriyorlar. Tabi telefonun kozmetiğinde ve işlevselliğinde bir sorun olmaması lazım.

Geri
Yukarı