Samsung S22D300H 21.5" 5ms Monitör Bulanıklık

ebubekir61

Decapat
Merhaba arkadaşlar Samsung S22D300H 21.5" 5ms monitör aldım. Sıfır ürün olarak ve sorun yaşıyorum. Yaşadığım sorun ise bilgisayarımın ekran kartı AMD Radeon HD 8350 modelidir. Monitör çözünürlük olarak (1920x1080 ) öneriyor. O şekilde kullanıyorum fakat monitörün ayarlarını otomatik yap seçeneği ile yapmama rağmen ekran bulanık görünüyor ve yazılar belirgin değil. Görüntü bir tuhaf ve cok parlak duruyor, bunun sorunu nedir bilmiyorum. Birilerine sordum, kullandıgım görüntü kablosunun yani VGA kablosunun dandik olmasından kalitesiz olmasından kaynaklı oldugunu söyledi. Denemedım fakat ne yapacagımı bılmıyorum. Yardımcı olur musunuz?

Öncelikle ekran kartının devre dışı kalıp kalmadığını veya driver kontrol ettiğinde bilgisayarının ekran kartını gördüğünü gözden kaçırma. Kablo olarakta "vga" yerine "HDMI" kullanmanı tavsiye ederim.

Öncelikle ekran kartının devre dışı kalıp kalmadığını veya driver kontrol ettiğinde bilgisayarının ekran kartını gördüğünü gözden kaçırma. Kablo olarakta "vga" yerine "HDMI" kullanmanı tavsiye ederim.
Sorunu çözdüm kullandıgım VGA Kablosu dandikmiş kaliteli olanı takınca düzeldi teşekkürler
Bütün anlattıkların VGA'yı işaret ediyor. Kabloyu HDMI ile değiştirin bir sorun kalmayacaktır.
Aynen kardesım VGA Kablosundan kaynaklıymıs kabloyu degısınce duzeldı

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı