Xiaomi Redmi Note 13 Pro 512 GB vs Galaxy S23 FE vs POCO X6 Pro vs Xiaomi Mi 11T Pro

Himarika

Yoctopat
Daha fazla  
Yeni bir telefon almak istiyorum ama kararsız kaldım. Aklımda bu 4 telefon var. Sizce hangisini tercih etmeliyim?
Not: Biraz fazla uygulama kullanıyorum, bir iki oyun oynuyorum ve uzun süre görüntülü konuşma yapıyorum. Bu yüzden şarjı uzun süre gidecek ve kasma donma yapmayacak bir telefon arıyorum.

Genel kullanım için S23FE. Oyun batarya da POCO.
Arkadaş çok kısa özetlemiş. Kamera, kullanım kolaylığı, kalite olarak S23Fe.
Poco x6 pro batarya ve performans olarak önde. Aslında performans olarak ortada öyle ciddi fark yok ama oyun oynuyorsanız s23Fe batarya da üzüyor.
Günü çıkarmak kırmızı çizginiz ise S23fe yi elemek durumundasınız.

Ben olsam X6 Pro 12/512 GB

X6 Pro benim de aklıma yattı ama kamerasıyla ilgili bir bilgi alamadım. Kamerası nasıl?

Xiaomi 12T'ye de bakılabilir. Şarjı azalsa bile 120w şarj desteğiyle 20 dakikada full doluyor.
Teşekkür ederim

S23 FE kamera paketi bile tek yeter.

Teşekkür ederim. Kamerası benim de hoşuma gitti ama batarya konusunda kararsız kaldım.

Arkadaş çok kısa özetlemiş. Kamera, kullanım kolaylığı, kalite olarak S23FE.
POCO X6 Pro batarya ve performans olarak önde. Aslında performans olarak ortada öyle ciddi fark yok ama oyun oynuyorsanız S23FE batarya da üzüyor.
Günü çıkarmak kırmızı çizginiz ise S23FE yi elemek durumundasınız.

Kamerası da güzel olsun bataryası da yetsin diye düşünüyorum o nedenle seçenekler arasında kararsız kaldım.

X6 Pro benim de aklıma yattı ama kamerasıyla ilgili bir bilgi alamadım. Kamerası nasıl?

Teşekkür ederim

Teşekkür ederim. Kamerası benim de hoşuma gitti ama batarya konusunda kararsız kaldım.

Kamerası da güzel olsun bataryası da yetsin diye düşünüyorum o nedenle seçenekler arasında kararsız kaldım.
Batarya da öyle bi aman aman sıkıntı yaşamazsınız günlük kullanımda günü çıkarır.

Geri
Yukarı