Samsung S23 alınır mı?

Teknosa çalışanı olmamak için bir sebep daha. Büyük ihtimalle patron baskısıyla satılmayan marka önermek zorunda kalmış. Samsung varken oppo alsın diye millete yalan söylüyorlar. S23 çok güzel cihaz. Zam geldi samsung shop da. Zamlanmadan alacaksan al. Iphone'un avantajı satarken değerini koruyor. Fakat bu fiyata herhalde iphone 13 zor alınır. Ben alır 5 yıl kullanırım diyorsan s23 mantıklı. 8 gen 2 işlemci, güzel kamera, 4 yıl android 5 yıl güvenlik güncellemesinin android de rakibi yok zaten. Sadece ekran boyutu, depolama ve piline dikkat et. 128 gb oyun oynarsan yetmiyor artık.

Çalışanın hiçbir bildiği yok. Kendim kullanıyorum sorularını cevaplarım. Pili çok iyi gidiyor canavar gibi telefon. Bütçesinde rakibi yok.

Arkadaşlar iyi akşamlar. Cumartesi günü Teknosa'ya gitmiştim. Yaklaşık 10 yıldır iPhone kullanıcısıyım. Fakat gerek yenilik istemem ve gerekde IPhone'nin yeni telefonlarını pek beğenmemem yüzünden Android sistemli bir telefon almak istemiştim. Samsung S23 bana çok cazip geldi özellikleri ve gövdesi çok hoşuma gitmişti tabii ki 120Hz ekranıda unutmayalım. Fakat orada çalışan bir hanımefendi bana S23 almamamı tavsiye etti. Neden diye sorduğumda ise "batarya şişmesi pilin çok hızlı bitmesi ile ilgili çok geri dönüş alıyoruz" dedi. Ve bena Oppo almamı tavsiye etti. Siz değerli kullanıcılardan S23 kullanan var mı? Böyle bir sorunla karşılaştınız mı? Şu anda iPhone 6S kullanıyorum PC toplamadan sonra telefon almayı düşünüyorum. Ya S23 ya da yine iPhone alacağım. Ne tavsiye edersiniz?

S23 çok iyi bir cihaz. Herhangi bir sorunda Samsung teknik servisi değişim yapıyor zaten.

Kesinlikle alınır iPhone 13'ten geçtim memnunum sorunuz varsa alabilirim.

Hocam 10 yıldır iPhone kullanıyorum. Dolayısıyla arayüz sistem olarak Apple alışığım. S23 çabuk alışabilir miyim? Bir de Android klavyesini iOS gibi yapabilir miyim IOS'ta hem i hem de ı var Android de ise sadece i var basılı tutuca ı oluyor bayağı zor yazmak sanki.

Bir de Android klavyesini iOS gibi yapabilir miyim IOS'ta hem i hem de ı var Android de ise sadece i var basılı tutuca ı oluyor bayağı zor yazmak sanki.
Yapabiliyorsunuz, bu özellik yıllardır var. Hatta iOS'tan çok daha önce zamandır var. 🙂

Screenshot_20231003_133236_Samsung Internet.jpg

Hocam 10 yıldır iPhone kullanıyorum. Dolayısıyla arayüz sistem olarak Apple alışığım. S23 çabuk alışabilir miyim? Bir de Android klavyesini iOS gibi yapabilir miyim IOS'ta hem i hem de ı var Android de ise sadece i var basılı tutuca ı oluyor bayağı zor yazmak sanki.
Çok çabuk alışacağınızı düşünüyorum hocam Samsung'un arayüzü gayet iyi ve evet arkadaşın dediği gibi o özellik çoktan var zaten

Arkadaşlar S23 Plus'dan aşağı kalır yanı çok var mı S23'ün ? Aradaki fiyat farkına değecek farklar var mı acaba ?

Geri
Yukarı