Samsung S23 alınır mı?

Uygun fiyata bulursam düşünmeden 5 masyıs tan beri kullanıyorum.
Bana geldiği zaman yazılımsal sıkıntısı vardı ısınıyordu yazılım atıldı sorun çözüldü.
Benim şansıma olan bir durum.
Bataryası yoğun kullanırsan 1 günü çıkarmayabilir. Ben genelde sarj uyarısı almadan takmıyorum.

Uygun fiyata bulursam düşünmeden 5 masyıs tan beri kullanıyorum.
Bana geldiği zaman yazılımsal sıkıntısı vardı ısınıyordu yazılım atıldı sorun çözüldü.
Benim şansıma olan bir durum.
Bataryası yoğun kullanırsan 1 günü çıkarmayabilir. Ben genelde sarj uyarısı almadan takmıyorum.
Nasıl yazılım atıldı?

Samsung kendi yazılımı bir daha yüklendi servis tarafından vapur chamber devreye geç giriyordu.
40-42 derecede boşta çalışıyordu.
Şuan 33-36 derece boşta ısınma olayı.

Bu çok az cihazdq olan bir durum benim şansıma geldi.
Hangi programla ölçüyorsunuz hocam ben de bakayım

Device Info HW
Samsung un game servisinin ısı degeri ile Arada sıcaklık değeri sapması yok.
Denedim karşılaştırdım.
WhatsApp Image 2023-10-03 at 18.40.02.jpeg

Benim değerler de böyleymiş.

Büyük ihtimal ile mağazadaki satıcılara müdürlerinden Oppo satmaları konusunda baskı var. Bazen oluyor bunlar.

Bende öyle düşünmüştüm. Ama IPhone'yi neden kötülemedi işte onda takıldım.

iPhone 6S kullanan bir arkadaşım yurt dışından getirdiği iPhone 14 Pro cihazını kullanıyor şu anda. Eğer cihazı yurt dışından almayacak olsaydım büyük ihtimalle TR'den S23 alırdım diyordu. Başka bir 6S kullanıcısının gözünden de bu şekilde bir yorum var bilgin olsun.

Eğer Apple ekosisteminden memnunsan (saat, kulaklık vb) oradan devam etmen tabii ki yararına olacaktır. Ama bütçe olarak çok zorlayacaksa seni gerek yok, S23 uzun bir süre seni götürecektir.

Yok hocam ya saat falan kullanmıyorum sistemini seviyorum sadece içini dışını her şeyini biliyorum IOS'un.

Yeni konular

Geri
Yukarı