Samsung S23 çalışmıyor

O zaman burada sorun yaşayan kimseye cevap vermeyelim?
Ya hocam ne alaka,Konuya girdim okuyorum garantiyi hangi servis yakıyormuş böyle bir olay yok bu zamana kadar ne duydum ne işittim.Yok arkadaşı varmış ffpro muş :D sonra gece uyurken biri telefonuna virüs yüklemiş ben tamamım siz devam edin:D

Ya hocam ne alaka,Konuya girdim okuyorum garantiyi hangi servis yakıyormuş böyle bir olay yok bu zamana kadar ne duydum ne işittim.Yok arkadaşı varmış ffpro muş :D sonra gece uyurken biri telefonuna virüs yüklemiş ben tamamım siz devam edin:D
2 örnek verdiniz ikiside yanlış. Konu troll olsa bile yazıyoruz. Böyle bir konu açıp kim zevk alır ki?

Böyle bir konu açıp kim zevk alır ki?
Bazıları hardcore fanboy oluyor. Bu arkadaş kesin öyledir demiyorum ama "14 Pro dan altı tatmin etmez arkadaşı." mesajına "haha" atmış. Bu ve başka şeylerden şüphelendim bende. Yardım etmeye çalışacağız elbette. @errain hocama katılıyorum bir noktada.

Bazıları hardcore fanboy oluyor. Bu arkadaş kesin öyledir demiyorum ama "14 Pro dan altı tatmin etmez arkadaşı." mesajına "haha" atmış. Bu ve başka şeylerden şüphelendim bende. Yardım etmeye çalışacağız elbette. @errain hocama katılıyorum bir noktada.
Bende tamamen haksız demiyorum. Her şey olabilir bilemeyiz. Ancak böyle bir konu açıp ne amaçlıyor olabilir onu anlamadım işte.

2 örnek verdiniz ikiside yanlış. Konu troll olsa bile yazıyoruz. Böyle bir konu açıp kim zevk alır ki

2 örnek verdiniz ikiside yanlış. Konu troll olsa bile yazıyoruz. Böyle bir konu açıp kim zevk alır ki?
Hocam ben 25 yıldır forumlardayım neler var neler sırf post kasmak için.Bunu çözmek zor değil yazdıklarında tutarsızlık var.Neyse ben konudan çıktım siz devam edin.

Konuda sadece iPhone övülmüş gibi geldi.🙃
35k tavsiye istemişsin ve alamayacağın halde tavsiye istemişsin. Neyse, bu detayları geçelim.
Nasıl olduğuna dair video paylaşır mısın? Ve garanti nasıl yanıyor?

Geri
Yukarı