Samsung S23 çalışmıyor

Telefonu şarja takıp. Sanırım sizde ses açma ve güç tuşu olmalı basılı tutun. Telefon recovery (format denilir halk arasında) menüsü gelince "wipe data/factory reset" seçeneğini seçip yes e tıklayın ve sonra en üstteki secenegi seçip telefonu yeniden başlatın.
Olmuyor hocam ben Hard reset diyince bilgisayara takılan bir işlem sandım yok onu yaptım,olmadı.

Sallama titanyum var kasada hocam.
Bu titanyum abartılıyor bence hocam. Ekstra bir sağlamlık katmıyor diye biliyorum ama cahilliğime veriyorum.

Daha geçen gün konusu açıldı forumda.

He siz stock ROM'dan bahsediyorsunuz. Onu da deneyebilirsiniz belki flashlanan ROM hatalıdır. Ama bence iade etmeyi deneyin önce sonra yapın.
Bencede sabah ola hayrola

Yaşadığınız şey kötü bir durum ancak MediaMarkt sorunlu gibi gözümde. S23 sağlam telefondur. Üstte arkadaşın yazdığı gibi Tüketici Hakem Heyetine başvurmak en mantıklısı.

Titanyumu öve öve bitiremeyenlerin övdüğü tek şey "Titanyum" kelimesidir. Yanlış duymadıysam Aplle, 15 serisini çıkarmadan önce arka kasa değiştirme ücretini 500 dolardan 200 dolara çekti. Bu doğru mu bilmiyorum ancak eğer doğruysa Apple'nin pazarlama stratejisini kutluyorum. Fazla fiyat verip daha dayanıksız telefon almak isteyenlere birebir.

Geri
Yukarı