Samsung S23 ekran yanığı sorunu nasıl çözülebilir?

Baseris

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, kullandığım S23 cihazımda ekranın sol üst köşesinde bir beyazlık fark ettim. Çok rahatsız etmiyor ama gördüğüm günden beri sürekli oraya bakıyorum. Servise götürdüm garanti kapsamına girer belki de ekranı değiştirirler dedim fakat servis bana 3800 TL ücret çıkardı, nedenini sorduğumda ekranın sol üst köşesi hasarlıymış o yüzden garanti kapsamına girmiyormuş. Ben de yaptırmadım telefonu geri aldım ama bugün forumlarda birkaç kişinin daha bu sorunu yaşadığı gördüm hatta benimkinden daha fazla yayılmış. Sizce ne yapmam gerekiyor? Bu şekilde kullansam bir sorun olur mu? Kullanımıma hiçbir engeli yok.

photo_5771849611445649027_y.jpg

photo_5771849611445649028_y.jpg

Merhaba arkadaşlar, kullandığım S23 cihazımda ekranın sol üst köşesinde bir beyazlık fark ettim. Çok rahatsız etmiyor ama gördüğüm günden beri sürekli oraya bakıyorum. Servise götürdüm garanti kapsamına girer belki de ekranı değiştirirler dedim fakat servis bana 3800 TL ücret çıkardı, nedenini sorduğumda ekranın sol üst köşesi hasarlıymış o yüzden garanti kapsamına girmiyormuş. Ben de yaptırmadım telefonu geri aldım ama bugün forumlarda birkaç kişinin daha bu sorunu yaşadığı gördüm hatta benimkinden daha fazla yayılmış. Sizce ne yapmam gerekiyor? Bu şekilde kullansam bir sorun olur mu? Kullanımıma hiçbir engeli yok.

Eki Görüntüle 1943791

Eki Görüntüle 1943792

Kullanmaya engel olmaz şansını dene garantiden değişirse iyidir, ekran değişecek başka çaresi yok.

Servise götürdüm zaten ücret karşılığında değiştiriyorlar, garanti kapsamına girmiyormuş ekranın orası hasar almış dediler ama düşmedi ki telefon.

Hasar alması için illa düşmesi gerekmez, ezilmiş olabilir veya farklı günlük hayattaki çok basit görünen durumlar cihazlara zarar verebiliyor.

Pek sorun çıkartmaz genelde ekran koruyucular söküldüğünde böyle gözükür ama galiba sizdeki direk ekran yinede pek çıkartmaz

Geri
Yukarı