Samsung S23 Ultra alınır mı?

6000 TL kayıt ücreti var, kayıt ettirmezseniz telefonun şebeke özelliklerini kullanabilirsiniz.
Evet kayıt etmeden belli süreye kadar kullanabiliyorum sonra kayıt yapacağım veya ilk geldiği gibi.

Güzel telefon. Ama Irak.. garanti olacak mı Türkiye de?
Olmaz diye biliyorum ama şunu söylim şuan türkiyede satılan telefonlarda garanti kapsamı sadece yazılım diye biliyorum fiziksel durumlar garantiye girmez kasko yaptırılirsa belki.Iphone 14 aldım.Burda kasko lu.

Alınır. Şu an paranın alabileceği en iyi telefonlardan.

Kayıt ücreti eklendiğinde buradaki fiyattan ucuza geliyorsa alınır ama.

Evet hesaplarıma ve sorgularıma göre 1150 dolar şu anki kurdan 22150 TL gibi bir civar 6 k da kayıt olsa 28150 olsa yine iyi bu dediğim 512 GB olan model.

Yakın zamanda Irak'tan S23 Ultra almayı düşmüyorum oradan almaya değer mi veya oradan alırken nelere dikkat edilmesi gerekir?
Kendim gidip alacağım.
Gayet güzel telefon. Irak piyasasında kaç para bilmiyorum, Facebook gruplarında 24500 TL civarı 12 RAM 256 depolama olanları. 250 dolar civarı da server kayıt yapanlar var illa pasaport kaydına gerek yok Samsung S23 Ultrada.

Gayet güzel telefon. Irak piyasasında kaç para bilmiyorum, Facebook gruplarında 24500 TL civarı 12 RAM 256 depolama olanları. 250 dolar civarı da server kayıt yapanlar var illa pasaport kaydına gerek yok Samsung S23 Ultrada.
Server kayıt nasıl oluyor ve 24500 e biraz kar koyup sattıkları fiyat olduğu için o civarı olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı