Samsung S23 Ultra alınır mı?

S23 Ultra'nın ömrü 3 sene diyen telefonlardan zerre anlamıyordur. 3,5 aydır iPhone 12 kullanıyorum, bundan önce 6 ay kutudan saf Android ile çıkan telefon kullandım ve o 6 ay boyunca yaşamadığım bugları iPhone 12 ile 1 ayda yaşadım. iOS 16'dan bu yana, IOS'a sorunsuz demek akıl karı değil. OneUI ve Pixel arayüzü şu an gayet iOS ile baş eder durumdalar.
Dostum senin kişisel deneyiminle genel kanı örtüşmüyor diye ben neden telefondan anlamayayım?
Hahahahahahaha. Apple Watch airpods ve iCloud dan yoksun kaldığım için çok üzgünüm şuan hocam ne yapacağım. Dalga geçmeyi bir kenara bırakırsak saçmalamışsınız. Maksimum 3 seneymiş. Apple fanboylarına göre zaten Apple harici herhangi bir cihaz 2-3 senede çöp hale geliyor. Gel al eline S23 ümü bir tane hata bul sana ücretsiz vereceğim. Bana göre de iOS arayüzü kullanışsız geliyor kardeşim. Subjektif konularda kesin dille konuşmayı ne kadar çok seviyorsunuz ya ağzı olan konuşuyor resmen. Saat, kulaklık ve telefon olarak Galaxy ekosisteminden gayet memnunum ve hiçbir eksiklik hissetmiyorum. iOS un daha stabil ve akıcı olduğunda hemfikirim ama asla ve asla 45 bin liralık bir amiral gemisine 2-3 sene sonra çöp oluyor diyemezsiniz size o lafınızı yedirirler hocam.
Lütfen saygı sınırlarını koru, istediğime çöp istediğime kaliteli derim bu da benim düşüncemdir. Beğenmezsin ama diyemezsin gibi bir söz kullanamazsın. Keşke ben de sizin gibi s23 alıp mutlu olabiliseydim. Daha az para harcamış olurdum. Kişisel deneyimler, düşünceler farklı olabilir ben de bunu belirttim.

Lütfen saygı sınırlarını koru, istediğime çöp istediğime kaliteli derim bu da benim düşüncemdir. Beğenmezsin ama diyemezsin gibi bir söz kullanamazsın. Keşke ben de sizin gibi s23 alıp mutlu olabiliseydim. Daha az para harcamış olurdum. Kişisel deneyimler, düşünceler farklı olabilir ben de bunu belirttim.
Subjektif bir konu hakkında beğenmediğini söylemekle kesin bir dil konusmak arasında fark var hocam. Yazdığınız her cümle kişisel görüşten çok kesin bir dil belirtiyor. Bakın ben iOS un daha stabil olduğunu ama bana göre kullanışsız olduğunu belirtiyorum. Siz ise S23 Ultraya 3 sene sonra patates olacak, kullanışsız, hata dolu, kötü bir arayüzü ve işletim sistemi var yazmışsınız. Söylediklerinizin kişisel deneyimle hiçbir alakası yok. S22-S23 serisi kullanmış olsanız bu cümleleri kurmazsınız. 6-7 sene önceki Android deneyimi ile şuanki Android deneyiminin alakası yok. Önceki mesajımda "size" göre saygı sınırlarını aştıysam da kusura bakmayın.

Subjektif bir konu hakkında beğenmediğini söylemekle kesin bir dil konusmak arasında fark var hocam. Yazdığınız her cümle kişisel görüşten çok kesin bir dil belirtiyor. Bakın ben iOS un daha stabil olduğunu ama bana göre kullanışsız olduğunu belirtiyorum. Siz ise S23 Ultraya 3 sene sonra patates olacak, kullanışsız, hata dolu, kötü bir arayüzü ve işletim sistemi var yazmışsınız. Söylediklerinizin kişisel deneyimle hiçbir alakası yok. S22-S23 serisi kullanmış olsanız bu cümleleri kurmazsınız. 6-7 sene önceki Android deneyimi ile şuanki Android deneyiminin alakası yok. Önceki mesajımda "size" göre saygı sınırlarını aştıysam da kusura bakmayın.
Sırf düşündüğün gibi anlaşılmamak için cümle başına bence koymayı ihmal etmedim aslında. Dediğim gibi kullanış biçimiyle alakalı zaten keşke ben de dediğiniz gibi memnun olabilseydim Samsung ürünlerinden. Daha az para harcamış olurdum. Eski android travmam olduğu için de böyle konularda bazen kesin fikir belirtiyorum o da benim hatam haklısınız.

Bence yok. Ömrü maksimum 3 sene, sonra patates olacak. Teknik desteği Samsung’un hiçbir zaman iyi değildi Türkiye’de. Android başlı başına iOS’e göre kullanışsız ve hata dolu bi OS. Aynı zamanda virüslerin çokluğu, yüz tanımada sensör yerine kamera kullanılması, yazılımın her durumda kırılabilir olması güvenlik yoksunu yapıyor. Ayrıca Airpods, Apple Watch, iCloud gibi ekosistem faktörlerinden yoksun kalıyorsun.
Sen iphone'a ederinin 4 katını vermeye devam et liberal

Sen iphone'a ederinin 4 katını vermeye devam et liberal
Liberal değilim aslında. Hatta 14 Pro'mu da vergi indirimli 27bin tlye aldım. 60 olsa onu da verirdim. Ama sen nasıl dersen öyle olsun.

Geri
Yukarı