Samsung S23 Ultra bildirimlerin geç düşmesi

Chrovex

Kilopat
Yer
Konya
Daha fazla  
Meslek
Ticaret
Herkese selam. Samsung S23 Ultra kullanıyorum. Örnek olarak Instagram'dan birisi mesaj atıyor, telefonun ekranı kapalı ve kullanmıyorum, şimdi bu durumda Instagram'dan gelen mesaj bana bildirim olarak düşmüyor. Telefonun ekranını açıpta kullanmaya başladığımda ancak o zaman bildirim geliyor ki o zamana kadar örnek olarak 1 saat geçmiş oluyor. Instagram'ı örnek olarak verdim, bu dediğim tüm bildirimler için geçerli. Bu bildirimler neden anında gelmiyor. Mutlaka bir ayarı vardır ama bulamadım. Bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Maalesef bir çözüm bulamadım. Araştırmadığım yer kalmadı ama bulamadım

Merhaba Chrovex. Ne yazık ki aynı problemi ben de yaşıyorum. Çözüm bulabildiniz mi acaba?
Merhaba. Maalesef bir çözüm bulamadım. Araştırmadığım yer kalmadı ama bulamadım

Ben böyle kullanıyorum sorun yaşamıyorum. Aynı ayarları yapın bir de Android 14 güncellemesi gelmişti onu yapın ve telefonu sıfırlayın daha stabil çalışacaktır.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20231104_060315_Settings.jpg
    Screenshot_20231104_060315_Settings.jpg
    31,7 KB · Görüntüleme: 164
  • Screenshot_20231104_060324_Settings.jpg
    Screenshot_20231104_060324_Settings.jpg
    36,6 KB · Görüntüleme: 132
Bu sorun sadece mobil veri kullanırken oluyor bende ve sadece S23 serisi için geçerli değil daha önce kullandığım Samsung cihazlarda da vardı.

Düz s23 aldım ve bu sorunu yaşıyorum. Daha önceki s7 ve s20 cihazlarımda da yaşamıştım. Tek ortak noktaları mobil veride olması ve TürkTelekom hattı olması. Bu sorunu yaşayan arkadşlar mobil hattınız sizinde mi TürkTelekom?

Düz S23 aldım ve bu sorunu yaşıyorum. Daha önceki S7 ve S20 cihazlarımda da yaşamıştım. Tek ortak noktaları mobil veride olması ve Türk Telekom hattı olması. Bu sorunu yaşayan arkadaşlar mobil hattınız sizinde mi Türk Telekom?

Turkcell kullanıyorum. S6, Note 8, S20 FE, S23 Plus, S23 ultrada da aynı şekilde sadece mobil veride oluyordu.

Merhaba Chrovex. Ne yazık ki aynı problemi ben de yaşıyorum. Çözüm bulabildiniz mi acaba?
Düz s23 aldım ve bu sorunu yaşıyorum. Daha önceki s7 ve s20 cihazlarımda da yaşamıştım. Tek ortak noktaları mobil veride olması ve TürkTelekom hattı olması. Bu sorunu yaşayan arkadşlar mobil hattınız sizinde mi TürkTelekom?
Turkcell kullanıyorum. S6, Note 8, S20 FE, S23 Plus, S23 ultrada da aynı şekilde sadece mobil veride oluyordu.
Çok eskiden, telefonlarımıza bildirimler düşmüyor, sadece uygulamayı açınca vs. düşüyordu ama bu sorunu TT ev interneti (Wi-Fi) kullanırken yaşıyorduk. Hücreseli açıyorum gayet normal, ama ev internetine geçince bildirimler gelmiyordu. Ev internetinden olduğu belliydi ama kaç kere aramama rağmen sorunu çözemediler. En son, bu ayar niye açık diye kendim merak edip kapatınca anca öğrenmiştim: güvenli internet ayarı açık olduğu için oluyormuş, baya uğraşmıştım sorunun ne olduğu anlamak için yani. Eğer mobil veri için de böyle bir ayar varsa kapatıp bi deneyin. Şimdi baktım, ben de Bimcell kullanıyorum. Mobil uygulamada da böyle bir ayar var ve bende kapalıymış. Belki sizde açıktır ve bundan dolayı oluyordur bu sorun, bi deneyin.

Geri
Yukarı