Çözüldü Samsung S23B550 Otomatik yapılandırma çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
34
Yer
İstanbul/Üsküdar
Daha fazla  
Meslek
Active Directory - Security Uzmanı
Profil Kapağı
1522600635
Arkadaşlar Samsung S23B550 monitör kullanıyorum. Otomatik yapılandırma ayarına hiç ihtiyacım yok ama çalışmıyor.
Sadece neden çalışmadığını öğrenmek istiyorum. Şu mesajı alıyorum ekranda : "Otomatik Ayar : Mevcut Değil"
Veya menüdeki Kontrast-Netlik-MagıcAngle gibi ayarlar ile oynayamıyorum.
Monitörde bir sorun olmadığından eminim. Sadece hazır modları kullanabiliyorum. Sinema-Oyun gibi. Bunun dışında parlaklık gibi ayarları da yapabiliyorum tabi.

- - - Güncellendi - - -

Arkadaşlar çözümü kendim buldum az önce.

İlk önce monitörü oyun modundan kişisel'e aldım ve daha sonra sıfırladım. Bu şekilde kontrast-netlik gibi ayarlar açıldı.

Netliği sonuna kadar aldığımda görüntülerin çok daha netleştiğini gördüm. Ne zamandır birazcık bulanık görüyormuşum beğersem.

Burak abi harbiden doğru söyledin. Bende şunu merak ediyordum. Amcamlarda denediğimde çalışıyor, bizde çalışmıyor diyecektim.
Amcamların VGA olduğu için çalışıyordu demek. İçime düşen kurtlar yok oldu bu sayede sağolun.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı