Samsung S23FE ön kamerası sarımsı çekiyor

Alperen_16_16

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Cihazı yaklaşık 4 aydır kullanıyorum. Bir şey fark ettim ön kamera sarı gibi çekiyor. Bu sorunu nasıl çözerim?

Yok hocam şöyle bir mantık yürüttüm yapay zeka beyaz bir yeri çekince onu beyaz algılıyor ve düzeltiyor da yüzümü çekinceten rengini sarı zannedip sarartıyor mu bir de hocam ön kamerasında anlam veremediğim bir kötülük var.

Bende bir ara Teknosa'ya gidip S23 FE ile elimdeki S21'i karşılaştırmaya gitmiştim. S23 FE de değişik bir keskinleştirme sistemi var, 30X çektiğim kalitesiz fotoğrafları keskinleştirip netliyordu. Çözümü nedir bilmiyorum, kolay gelsin, size katılıyorum S23 FE de keskinleştirme sorunu var her şeye keskinleştirme ekliyor.

Bende bir ara Teknosa'ya gidip S23 FE ile elimdeki S21'i karşılaştırmaya gitmiştim. S23 FE de değişik bir keskinleştirme sistemi var, 30X çektiğim kalitesiz fotoğrafları keskinleştirip netliyordu. Çözümü nedir bilmiyorum, kolay gelsin, size katılıyorum S23 FE de keskinleştirme sorunu var her şeye keskinleştirme ekliyor.

Evet hele hele 30X ayrı bir şey yağlı boya efekti gibi yapıyor 30X de fotoğrafları sağ olun.

Geri
Yukarı