Samsung S24 güncelleme sonrası mobil internet kullanılamıyor

ahabpc

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba.

S24 güncellemesinden sonra mobil interneti kullanamamaya başladık. Güncellemeyi nasıl geri çekebilirim veya başka şekilde düzeltebilir miyim?

Wi-Fi'de sıkıntı yaşamıyorum. Hat: Vodafone.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayarlar a sıfırla yazıp mobil ağ ayarlarını sıfırlama seçeneğini deneyin, Mart güvenlik güncellemesini ben de yaptım böyle bir sorun yaşamadım büyük ihtimal üstte yazdığım işlemi yaparsanız düzelir

S24 kullanan ve hattı Turkcell/Turk telekom olan birisi varsa ve onda olmuyorsa, sıkıntı sizin hattınız da veya bulunduğunuz konumda Vodafone için çalışma yapılıyordur.

Yukarıdakilerden birisi değilse, Yeni bir güncelleme gelmesini bekleyeceksiniz veyahut ayarlardan Mobil ağ ayarlarını sıfırlayın deneyin. O da olmaz ise komple telefonu sıfırlayıp deneyin.

Bunlar haricinde eski yazılıma dönmenize gerek yoktur zaten Mart sonu veya Nisan başların da yeni güncelleme verecekler.

S24 kullanan ve hattı Turkcell/Turk telekom olan birisi varsa ve onda olmuyorsa, sıkıntı sizin hattınız da veya bulunduğunuz konumda Vodafone için çalışma yapılıyordur.

Yukarıdakilerden birisi değilse, Yeni bir güncelleme gelmesini bekleyeceksiniz veyahut ayarlardan Mobil ağ ayarlarını sıfırlayın deneyin. O da olmaz ise komple telefonu sıfırlayıp deneyin.

Bunlar haricinde eski yazılıma dönmenize gerek yoktur zaten Mart sonu veya Nisan başların da yeni güncelleme verecekler.
Benim telefonumda Samsung ve aynı hat mobil interneti kullanabiliyorum. Hocam işte ne yapacak arkadaş :)

Geri almanın bir yolu var mı?

Ayarlar a sıfırla yazıp mobil ağ ayarlarını sıfırlama seçeneğini deneyin, Mart güvenlik güncellemesini ben de yaptım böyle bir sorun yaşamadım büyük ihtimal üstte yazdığım işlemi yaparsanız düzelir
Bu malesef işe yaramadı

Son düzenleme:
SIM 1 yerine SIM 2'ye takar misiniz karti? Operator ile alakalidir muhtemelen ancak her seyi denemek gerek. Ben S24 ile Turkcell kullaniyorum Mart sonrasinda boyle bir sorun yasamadim.

Geri
Yukarı