Samsung S24 pil tüketimi nasıl?

Logan Howlett

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar S24 ailesi yorumlarını okudum, HB ve epey yorumları, birkaç olumsuz yorum dışında herkes övmüş ve beni Samsung'tan iğrendiren konu olan pil tüketimi için sabahtan aşırı yoğun kullanımda bile akşam 22:00 civarlarında %40 küsur şarj kalıyor demişler ve bu S24 Plus ve Ultra için.

Bu övgü yorumları bot yorumlar mı yoksa cidden Samsung pil tüketim işini çözdü mü?

Arkadaşlar S24 ailesi yorumlarını okudum, HB ve epey yorumları, birkaç olumsuz yorum dışında herkes övmüş ve beni Samsung'tan iğrendiren konu olan pil tüketimi için sabahtan aşırı yoğun kullanımda bile akşam 22:00 civarlarında %40 küsur şarj kalıyor demişler ve bu S24 Plus ve Ultra için.

Bu övgü yorumları bot yorumlar mı yoksa cidden Samsung pil tüketim işini çözdü mü?

S22 serisi dışında zaten uzun zamandır Samsung batarya konusunda iyiydi 😃

S22 almayın, S23 ve sonrası pil konusunda sıkıntılı değil.
1711571165196.png

S22 için doğru, ama adam S24'ten bahsediyor. Her neyse..

Samsung pil tüketim işini çözdü. S24 ailesinde bir sorun yoktu.

Kullanıyorum. Yoğun kullanıcısaysanız günde 2 kere şarja takabilirsiniz. Ben sabah %100 yaptıktan sonra akşam ya da gece yeniden şarj ediyorum %100 yapmasam bile. Boyutuna göre fena değil. Pil ömrü çok önemliyse S24+ alınmalı. Yani S23 ile benzer pil performansı var ve insanlar S23'ün pil performansından memnun.

Google dışı büyük firmaların kendi işletim sistemine geçiceği aşikâr gibi zaten Samsung'un geçiceğini düşünüyorum fakat Tizen olur mu ondan şüpheliyim.
Samsung yarışta çok iddialı konumda, iddiasını daha da sürdürmek için bence bu girişimi yapmalı. O işlemci farklı bir sistemle hantallaşmadan uzun yıllar kullanılabilir.

Geri
Yukarı