Samsung S3 Mini GT-I8200 Custom ROM tavsiyesi

Dümdüz

Megapat
Makaleler
53
Yer
İstanbul
Herkese selamlar.

Yedekte duran bir S3 Mini GT-I9200Q model bir telefonum var. Custom ROM atmak istiyorum. Hangi ROM atacağımı da bilmiyorum, araştırdım ancak doğru düzgün ROM bulamadım, çoğunluğu 8200 için yapılmamış. Ve tam olarak nasıl atacağımı bilmiyorum. Tavsiyeniz var mıdır?

Herkese selamlar.

Yedekte duran bir S3 mini GT-i9200Q model bir telefonum var. Custom ROM atmak istiyorum. Hangi ROM atacağımı da bilmiyorum, araştırdım ancak doğru düzgün ROM bulamadım, çoğunluğu 8200 için yapılmamış. Ve tam olarak nasıl atacağımı bilmiyorum. Tavsiyeniz var mıdır?

Bende aynı modeli kullanıyorum ama hiç bulamadım hepsi 18190Q o yüzden galiba yok maalesef benimki download moduna bile girmiyor.

Bende aynı modeli kullanıyorum ama hiç bulamadım hepsi 18190Q o yüzden galiba yok maalesef benimki download moduna bile girmiyor.

S3 de var mı bilmiyorum ama bence en iyi rom resurrection remix.
TWRP ile "cyanogenmod" yükledim:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Download modunu hiç yüklemedim ki, ses kısma + güç ve ana ekran butonuna tıklayınca, bir uyarı geliyor, o uyarı gelince de ses açma butonuna tıklayınca download modu açılıyor.

Yukarıyamı tıklıyorsunuz aşağıya mı? Bende bazı yerler çıkıyor dönen Android şeyi gibi bir şey çıkmıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Orijinal cyanogenmod değil ve ayrıca Android 5.1.1 sürümü değil Android 4'ün üstüne temalanmış önermem.

Yukarıyamı tıklıyorsunuz aşağıya mı? Bende bazı yerler çıkıyor dönen Android şeyi gibi bir şey çıkmıyor.
Ses kısma + Güç + Home tuşu ile download moduna giriliyor. Bu tuşlara bastıktan sonra "emin misin?" diye soruyor, o uyarı geldiğinde sadece ses arttırma tuşuna basıp onaylayınca download moduna giriyorsun.
Orijinal cyanogenmod değil ve ayrıca Android 5.1.1 sürümü değil Android 4'ün üstüne temalanmış önermem.
Siz ne önerirsiniz?

Geri
Yukarı