Samsung S3 uygulama yüklenmiyor

mertkynrpnr

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bende Samsung Galaxy S3 modeli mevcut. Telefonu sıfırlamadan önce telefona WhatsApp, Facebook, mezsenger, Instagram vs. yükleniyordu fakat telefonu sıfırladıktan sonra telefona hiçbir uygulama yükleyemiyorum ve telefonu güncelleyemiyorum. Play Store'nin eski sürümü mevcut ve bir uygulama yüklemeye çalıştığımda da ' bağlantı yok ' hatası veriyor APK olarak yüklemeye çalıştığımda ' derleyici hatası paket çözümlemede sorun var ' diye hatalar alıyorum. Bu sorunu nasıl çözebilirim arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eski telefounu sıfırlayınca öyle oluyor. Bende de eski bir Android telefon var sıfırladım artık Instagram falan inmiyor. Amazon'un uygulaması Hepsiburada falan hiçbirini kullanmıyorum.

Sıfırlayınca öyle oluyor hocam artık yükleyebileceğini sanmıyorum o recovery ve ROM ile. En iyisi o cihaz için biliyorsanız TWRP ve LineageOS olabilir o cihaz için.

Merhaba arkadaşlar. Bende Samsung Galaxy S3 modeli mevcut. Telefonu sıfırlamadan önce telefona WhatsApp, Facebook, mezsenger, Instagram vs. yükleniyordu fakat telefonu sıfırladıktan sonra telefona hiçbir uygulama yükleyemiyorum ve telefonu güncelleyemiyorum. Play Store'nin eski sürümü mevcut ve bir uygulama yüklemeye çalıştığımda da ' bağlantı yok ' hatası veriyor APK olarak yüklemeye çalıştığımda ' derleyici hatası paket çözümlemede sorun var ' diye hatalar alıyorum. Bu sorunu nasıl çözebilirim arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim.

Google hesabından çıkış yap sonra tüm Google hizmetlerinin verisini sil tekrar aç düzelir.

Geri
Yukarı