Samsung S3'ten Telefon Değiştirilir mi?

Rozi

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar öncelikle ben Samsung kullanan birisiyim. S10 bekliyorum yeni telefonu ama ben her zaman bataryayı değiştirerek kullanırım bende S3 var. Eskiyince değiştiriyordum bataryayı, şimdi sanırım yeni çıkan tüm telefonlarda neredeyse batarya değişmiyormuş artık. Yani Samsung'tan başka bir şey almakta istemiyorum açıkçası. Eğer öyleyse madem iPhone geçeyim diyorum düşünceleriniz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar öncelikle ben Samsung kullanan birisiyim. S10 bekliyorum yeni telefonu ama ben her zaman bataryayı değiştirerek kullanırım bende S3 var. Eskiyince değiştiriyordum bataryayı, şimdi sanırım yeni çıkan tüm telefonlarda neredeyse batarya değişmiyormuş artık. Yani Samsung'tan başka bir şey almakta istemiyorum açıkçası. Eğer öyleyse madem iPhone geçeyim diyorum düşünceleriniz nedir?
S10 bekleyin derim zaten 6-7 ay kaldı. Batarya sorunu için iki bataryayı da (eski bataryalardan birini) şarj edip biri bitince değiştirirseniz çok rahat 1 günü çıkartırsınız.

s10 bekle ısırılmış elma ya geçme bide senin istegini Hangi TELEFON MARKASI karşılıyorsa ona geçmeni öneririm

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı