Samsung S4 Oyunlarda Takılma

Enes21

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar birşey soracağım. Telefon 6 aylık Asphalt 8, Injustice, Spider-Man Unlimited, Mortal Kombat X'de oyunlarda takılma oluyor, mesela Spiderman'de 2,3 saniyelik takılma dışında kasma vs. birşey yok. Injustice'de mesela 15 dk oynadım ilk 5 dakikasında takılma oluyor, sonra düzeliyor. Asphalt 8'de arada takılmalar oluyo ve hafif kasma vardı. Mortal Kombat'a gelince onda da takılmalar oluyor. Arada kasmalar oluyor ama bence optimizasyon tam yapamadılar diye düşünüyorum.
Acaba telefondamı sıkıntı var yoksa normal mi ?

Ekleme yapıyım. Modern Combat 5'de hiç kasma yok.

@-brky. kardeşim ne diyorsun ?

Kardeşim bi fabrika ayarlarına çevir. Virüs yemiş olabilir. Telefonun kaç GB ? Çok fazla oyun yazmışsın telefona çok yüklenme. Fabrika ayarları olmazsa desteği arayıp sor. Bende LG G3 var şuanda ve ilk aldığımda telefon çok kasıyordu. Desteği aradım ve telefonun ayarlarından birkaç şey tarif etti ve sorun ortadan kalktı.

Yüklediğin oyunlar genel olarak yüksek performans isteyen oyunlar ve hepsi de yüklü sende maşallah :) Oyunlardan birkaçını silmeni tavsiye ederim dahasında da devam ediyorsa sorun güncel yazılım desteği en iyisidir servislerde. İyi günler.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı