Samsung S6'dan J7 Prime'a geçilir mi?

Antares

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, şu anda Samsung S6 G920 kullanmaktayım garantisi yok, kutusu var ve telefonumun sol altında ele gelmeyen kırık var. Bu telefonu 650 TL'ye satıp 850 TL'ye garantisi ve kutusu eksiksiz olan temiz J7 Prime 16 GB DUOS almak mantıklı olur mu? Telefonda fazla fotoğraf çeken biri değilim ve oyun vs. oynamıyorum 16 GB hafıza yeter mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, şu anda Samsung S6 G920 kullanmaktayım garantisi yok, kutusu var ve telefonumun sol altında ele gelmeyen kırık var. Bu telefonu 650 TL'ye satıp 850 TL'ye garantisi ve kutusu eksiksiz olan temiz J7 Prime 16 GB DUOS almak mantıklı olur mu? Telefonda fazla fotoğraf çeken biri değilim ve oyun vs. oynamıyorum 16 GB hafıza yeter mi?
16 GB hafıza bugün imkanı yok yetmez. Her ne kadar kullanmasanız bile azami olan 32 GB'dir. S6'dan J7 Prime'a ben olsam geçmezdim. Sonuçta eski de olsa bir amiral gemisi.

Yeterli olabilir söylediklerinize göre fakat uygulamalar telefonda kaldıkça kendi kendine genişliyor. Örneğin; Facebook indiğinde 76.2 MB iken 4-5 ay sonra 149.7 MB olabiliyor.

Yeterli olabilir söylediklerinize göre fakat uygulamalar telefonda kaldıkça kendi kendine genişliyor. Örneğin; Facebook indiğinde 76.2 MB iken 4-5 ay sonra 149.7 MB olabiliyor.
J7 Prime 32 GB buldum 10 ay garantisi var kutusu, faturası yok 800 TL sizce alınır mı?

Kırık olması sizi aşırı rahatsız ediyorsa anlarım ama S6'dan J7'ye geçmek pek mantıklı gelmiyor. Ya biraz daha bütçe ekleyip daha üst modele yönelin ya da mevcut telefonunuz ile devam edin. Bataryası zayıflamışsa yeni batarya taktırın kullanın.
Bataryası kalibrasyon yaptıktan sonra 1-2 gün iyi gidiyor sonra fazla gitmeye başlıyor bataryanın sağlığını nasıl ölçebilirim ve internetten bu bataryayı alsam sıkıntı çıkar mı?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı