Samsung S7 bir anda kapandı ve açılmıyor

Frstghost

Hectopat
Makaleler
2
Baslikta dedigim gibi bir anda oldu. Sarja falan taktim, hard reset denedim olmadi. Isınma falan da yoktu. Telefonu elime aldigimda acilmiyordu. Ne yapmaliyim?

Şarja taktığınızda Bildirim LED'i yanıyor muydu? Batarya kaynaklı veya Anakart arızası gibi duruyor.
Hayir. Telefon 2017 model de bataryasi falan gayet iyi durumdaydi. Bi iki ay önce arkasina bilmedigimiz bi sekilde darbe almisti ama ondan kaynaklandigini düsünmüyorum. Telefon bozulmadan bir hafta önce Telefoncu ya vermistik IMEI atmasi icin, telefoncu neden olmus olabilir mi?

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2022-10-31 at 21.06.54.jpeg
    WhatsApp Image 2022-10-31 at 21.06.54.jpeg
    57,3 KB · Görüntüleme: 39
Hayir. Telefon 2017 model de bataryasi falan gayet iyi durumdaydi. Bir iki ay önce arkasina bilmedigimiz bir sekilde darbe almisti ama ondan kaynaklandigini düsünmüyorum. Telefon bozulmadan bir hafta önce Telefoncu ya vermistik IMEI atmasi icin, telefoncu neden olmus olabilir mi?

Benim bildiğim bu cihaz 2016 yılının cihazı. İkincisi darbe sonucu anakartın belli bir yerinde minik hasardan dolayı telefonun perti çıkmış olabilir. İmeiniz klonlandıysa ve telefoncuya attırdığınız sırada parça değiştirmiş de olabilir.(Günahını almayayım ama yapabilir de)

Yeni konular

Geri
Yukarı