Samsung S7 Instagram'da dolaşırken kapandı ve açılmıyor

Hocam özel değilse bir şey soracağım ailen neden almayız diyorlar durumunuz müsait değil mi?

5000 minimum ama Redmi telefonlar daha performanslı.
Yani orta gelirli bir aile fakat o kadar parayı şuan veremeyiz gibi bir tavır galiba, aslında açık olarak bir şey demediler fakat sorarsam öyle yanıt alırım gibi düşünüyorum.

Yani orta gelirli bir aile fakat o kadar parayı şu an veremeyiz gibi bir tavır galiba, aslında açık olarak bir şey demediler fakat sorarsam öyle yanıt alırım gibi düşünüyorum.

Hocam 4500-5000 yani çok bir ederi yok. Taksit yaptırsalar kafaları daha rahat.

Hocam 4500-5000 yani çok bir ederi yok. Taksit yaptırsalar kafaları daha rahat.
Anladım hocam sağolun, almışken aslında A24 veya A54 almak istiyorum. Uzun süreli gitsin performansı iyi olsun almışken diye.

Anladım hocam sağolun, almışken aslında A24 veya A54 almak istiyorum. Uzun süreli gitsin performansı iyi olsun almışken diye.
Ama Redmi kullanmanızı öneririm.

3 telefoncuya gösterdim bugün, anakart arızası, yapamayız dediler, başka telefona geçeceğim mecbur.

3 telefoncuya gösterdim bugün, anakart arızası, yapamayız dediler, başka telefona geçeceğim mecbur.

Bütçeniz nedir? Salı günü konuştuk ya. Belki aklınızda bir sayı vardır diye söyledim.

Ses kısma+Power+Home

Eğer gene düzelmiyorsa eMMC hatası olabilir servise götürün ya da yeni telefon alın.

Cihaz ufs.

Alabilirsen S20 FE al. Donanım olarak daha iyi.

Telefoncular beceremeyince hep öyle der zaten.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı