Samsung S7 Custom binary blocked by FRP lock hatası

Cihazınızda custom firmware, ROM, TWRP, root vs. var ise ve ayarlardaki "OEM Kilit Açma" veya "Geliştirici Seçenekleri" ayarını kapattıysanız açılışta bu uyarı çıkar. Orijinal Galaxy S7 yazılımını yüklemeniz gerek. Yüklemediğiniz taktirde cihaz bu şekilde kalır.

İzleyin hocam.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Odin ile yeni yazılım yükleyeceğim, fakat bunu yaparken telefonun içindekiler kesin olarak silinecek mi? Kurtarmanın bir yolu var mıdır?

IMEI ile ilgili daha önce herhangi bir sorun yaşamadım. Telefonum, kilitlenmeden önce de sıkıntısız çalışıyordu zaten. Şimdi ise, hat takılı olmasına rağmen "sadece acil durum aramaları" yazıyor.

IMEI ile ilgili daha önce herhangi bir sorun yaşamadım. Telefonum, kilitlenmeden önce de sıkıntısız çalışıyordu zaten. Şimdi ise, hat takılı olmasına rağmen "sadece acil durum aramaları" yazıyor.
Cihazınıza IMEI atıldı mı? Evet yada hayır olarak cevaplayın lütfen. Bilmiyorsanız "Bilmiyorum." demeniz yeterli. Ve cihaza yüklediğiniz yazılımı nereden indirdiniz?

Geri
Yukarı