Samsung S9 Güncelleme Gelmeme Sorunu

Herkese merhabalar. Arkadaslar ikinci el olarak aldigim orijinal Samsung Galaxy S9 cihazima güncelleme gelmiyor. Güncellemeyi yapabilmek adina internetden telefonuma uygun orijinal romu bilgisayarla indirip, yukledim. Hic bir sorun cikmadi. Sonrasinda eskisi gibi yine sistem güncellemeleri gelmiyor. Amma internetden gorduyum kadar diger cihazlara guvenlik güncellemeleri geliyor. Sorunun ne olucagini anlayamiyorum. Bilen varsa yardimci olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu bir sorun değil dostum, Haziran başındaki güncellemesinden sonra almadık zaten. S9 Plus kullanıyorum baya stabilite sıkıntıları var özellikle klavye ve kamera çok da az batarya sıkıntıları mevcut. Ayarlar>telefon hakkında> durum kısmında cihaz resmi diyorsa sıkıntı yok. Bende en son BRE6 kodlu güncelleme gözüküyor sizin ki nedir? Romu Sammobile'den indirdin değil mi? Bir de Türkiye versiyonu mu?
Düzenleme: Diğer ülkelerde dağıtılıyor o güvenlik güncelleştirmeleri ayrıca kamera ve genel telefon stabilitesini etkileyen düzeltmeler mevcut ama bizim ülkemizde daha dağıtılmadı.

Son düzenleme:
Telefon rootlu mu? Rootluysa OTA güncellemeleri gelmez.
Selam. Cihaz rootlu değil.
Telefon rootlu mu? Rootluysa OTA güncellemeleri gelmez.
Selam.Cihaz rootlu değil
Şu uygulama ile Knox sayacı durumunuzu paylaşır mısınız.
Bu bir sorun değil dostum, Haziran başındaki güncellemesinden sonra almadık zaten. S9 Plus kullanıyorum baya stabilite sıkıntıları var özellikle klavye ve kamera çok da az batarya sıkıntıları mevcut. Ayarlar>telefon hakkında> durum kısmında cihaz resmi diyorsa sıkıntı yok. Bende en son BRE6 kodlu güncelleme gözüküyor sizin ki nedir? Romu Sammobile'den indirdin değil mi? Bir de Türkiye versiyonu mu?
Düzenleme: Diğer ülkelerde dağıtılıyor o güvenlik güncelleştirmeleri ayrıca kamera ve genel telefon stabilitesini etkileyen düzeltmeler mevcut ama bizim ülkemizde daha dağıtılmadı.
Selam. Evet bi kere yapdım. Azerbaycan için Rus versiyonu indiridim ve yükledim. Ve sonrasında haziran güncellemesi gelmiyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20180802-191052_Knox Status.jpg
    Screenshot_20180802-191052_Knox Status.jpg
    62,9 KB · Görüntüleme: 111
  • Screenshot_20180802-193204_Software update.jpg
    Screenshot_20180802-193204_Software update.jpg
    38,2 KB · Görüntüleme: 104
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı