Samsung Galaxy S9 vs S9+

Rewill216

Hectopat
Arkadaşlar şu anki cihazım iPhone 6S, 2.5 yıldır kullanıyorum. hem biraz yaşadığım sıkıntılardan arızalardan dolayı, hem de artık sarjın hiç gitmemesinden, hem de çok kısıtlı bir cihaz olmasından mütevellik cihazımı değiştirmeye karar verdim. Aslında yine de seviyorum fiyatları uygun olsa kaçırmam yeni bir Apple cihazını ama çok yüksek fiyatları var ben kendi bütçemle iPhone 8 bile alamam yani. Şimdi 6S ten 7 serisine geçmekte pek mantıklı bir tercih olmayacak o yüzden aklıma Samsung Galaxy S9 geldi daha sonra arkadaşım kendi cihazını önerdi o ise S9+ modeliydi ve büyük olmasıda beni ayrı kendine çekti. Fakat kararsız kaldım bütçe olarak S9 daha iyi gelecek bana ama Plus modelinde ek olarak neler var almaya ve fiyat farkına değer mi? Benim için telefonda önemli olan özellikler sarj ve kamera bunlar iyi olmalı. 6S ten S9'a geçince bu kriterler açısından tatmin olur muyum?

Son düzenleyen: Moderatör:
Samsung S10E bu telefonlardan daha iyi bir tercih olur ve pil performansı, ekran boyutu için Huawei P30 bakılabilir.

Hatta bütçeniz yetiyorsa Huawei Mate 20 Pro alınabilir evet işlemci olarak Kirin 980 birazdaha düşük olsada kalan özelliklerini daha iyi buluyorum.

Epey.com ile kendinize en uygun telefonları karşılaştırabilirsiniz. Çünkü biz burada ne dersek sizi tatmin etmeyecek. En iyisi kendiniz karşılaştırmanız.

Geri
Yukarı