Samsung shop üzerinden alınan S24+ nasıl iade edilir?

ferhatto5555

Kilopat
Daha fazla  
30 Mart tarihinde Samsung shop üzerinden siparişini verdim 1 Nisan da elime ulaştı yaklaşık 14 gündür kullanıyorum ancak memnun kalmadım birkaç özelliklerinden dolayı iade etmek istiyorum. 14 gün iade etme hakkım var bugün de 14 gün ve gel gelelim ki pazar günü olmasından kaynaklı kargo kapalı. Bu sebepten kaynaklı müşteri hizmetlerini aradım iade etmek istediğimi bugün 14 gün olduğunu belirttim. Verdikleri cevap 14 gün pazar gününe geldiği için iade hakkımın bittiğini söylediler bende itiraz ettim şikayet kaydı oluşturdum. Ama bana mı garip geliyor saçma değil mi bana ne 14 gün pazar gününe geliyorsa ekstra 1 gün daha verdeki yarın gün içinde kargoya vermeniz gerekiyor. Ne yapmam gerekiyor.

Bence adamlar haklı bu durumda iade edemiyosun diye biliyorum ben de. Bir de galiba SIM kart takıldığında artık o cihazı iade edemiyorsun diye biliyorum bir de.

Bence adamlar haklı bu durumda iade edemiyosun diye biliyorum ben de.

Bana biraz saçma geldi bu durum yani nasıl 14 gün oluyor o zaman

14 gündür aklin neredeydi madem?
Ya aslında bakarsan anlık verdiğim bir karar oldu bugün böyle bir karar aldım takvimi kontrol ettiğim de 14 gün bugün olduğunu fark ettim aradım ama ne bilim saçma ya

Bana biraz saçma geldi bu durum yani nasıl 14 gün oluyor o zaman

Ya aslında bakarsan anlık verdiğim bir karar oldu bugün böyle bir karar aldım takvimi kontrol ettiğim de 14 gün bugün olduğunu fark ettim aradım ama ne bileyim saçma ya

Yani buradaki 14 gün dediği 14 iş günü değil diye biliyorum ben hocam yanlışım varsa birisi düzeltsin beni. İş günü dese evet iade edebiliyorsunuz ama iş günü demediği için ürünün size geldiği gün başlıyor süreniz. Bugün 14. Gün olduğundan ve pazar gününe denk geldiğinizden dolayı şanssızsınız biraz kargolar kaplı olduğundan dolayı. Yoksa iade edebilirdiniz bugün

Yani buradaki 14 gün dediği 14 iş günü değil diye biliyorum ben hocam yanlışım varsa birisi düzeltsin beni. İş günü dese evet iade edebiliyorsunuz ama iş günü demediği için ürünün size geldiği gün başlıyor süreniz. Bugün 14. Gün olduğundan ve pazar gününe denk geldiğinizden dolayı şanssızsınız biraz kargolar kaplı olduğundan dolayı. Yoksa iade edebilirdiniz bugün
Yarın arayacaklar onlarında aynı şeyleri söyleyeceğini tahmin ediyorum. Neyse hayırlısı olsun ne diyelim çokta önemli değildi zaten yani bahsettiğim sorunlar güncelleme ile çözülecektir diye tahmin ediyorum sadece biraz can sıkıyor.

Hangi sorunlar var?
Kamerasını gerçekten hiç beğenmedim. Özellikle akşam karanlıkta çektiğin resimler gerçekten çok kötü. Bir ampul ışık detayı falan varsa bildiğin o kadar kötü gözüküyor ki o ışık anlatamam. Güncelleme falan geleceğini söylüyorlar tamam da ne kadarını çözebilecekler bildiğiniz rezillik. Yapay zeka bir fotoğraf düzenlemesi yapıyor, resmin içine ediyor resmen ve kapatmakta mümkün değil.

Geri
Yukarı