Samsung Shop'tan vergisiz telefon nasıl alınır?

@didaquis
Dostum yakın zamanda Samsung'dan M34 almışsın son durum hakkında bilgi verebilir misin? 3 kişinin fatura GIB ile uyuşmuyor diye red yedi başvurusu. Halbuki GIB e-fatura sorgulamadan bakınca bu arkadaşlardan biri herhangi bir sorun çıkmıyor. Yani ismi ve soyismi çıkıp, faturanın sistemde kayıtlı olduğunu söylüyor bu aşağıdaki link.
Hocam 6'sında başvurdum hala "Öğrencilik durumunuz onaylanmıştır. Diğer başvuru şartları kontrol ediliyor." kısmında kaldı.

@makvayuz1919
Benim telefon kutusunda made in Türkiye yaziyor, bu M34 ithal bir telefon degil miydi? Hatta bu yuzden sadece Samsung'da satiliyor, vatan MediaMarkt gibi yerlerde yok.
Hocam bilmiyorum ya cidden canım çok sıkıldı a34 iade ettim. Eksik bilgi olmasın diye Samsungdan m34 aldım. Cidden bu ülkede bir şeyi eksik yaparsan ödüllendiriliyorsun. Elimizde kaldı telefon şaka gibi ya

Hocam bilmiyorum ya cidden canım çok sıkıldı A34 iade ettim. Eksik bilgi olmasın diye Samsung'dan M34 aldım. Cidden bu ülkede bir şeyi eksik yaparsan ödüllendiriliyorsun. Elimizde kaldı telefon şaka gibi ya.

Hocam vallahi size daha çok üzüldüm, siz IMEI'siz bir şekilde başvuru yaptınız mı A34'te çünkü red yiyince tekrar vuruluyor. Imeisiz faturayi kabul edip, eksiksiz faturayi kabul etmemek açıklanamaz bir olay.

@UnserRommel kral e faturayi kontrel etmeye çalişinca hic bi sekilde cikmiyior yanliş mi yapiyorum samsung vkn girdim fatura no girdim bende DAEdiye başliyor sonra rakamlar var ödemede 9019tl aldim yaziyorum eşleşmiyor diyor kesinlikle yüklicem gsbyede tribe soktu

@UnserRommel kral e faturayi kontrel etmeye çalişinca hiçbir sekilde cikmiyior yanlış mi yapiyorum Samsung vkn girdim fatura no girdim bende DAEdiye başliyor sonra rakamlar var ödemede 9019TL aldim yaziyorum eşleşmiyor diyor kesinlikle yükleyeceğim gsbyede tribe soktu

9019 TL yazmayacaksın dostum kuruşuna kadar yazacaksın.

Samsung gibi bir firmanın kestiği fatura nasıl net olmuyor anlamıyorum. Trendyoldaki indirimli telefonu görmeseydim ben de Samsung üzerinden telefon alıcaktım, iyi ki almamışım.

@UnserRommel kral e faturayi kontrel etmeye çalişinca hic bi sekilde cikmiyior yanliş mi yapiyorum samsung vkn girdim fatura no girdim bende DAEdiye başliyor sonra rakamlar var ödemede 9019tl aldim yaziyorum eşleşmiyor diyor kesinlikle yüklicem gsbyede tribe soktu
Kuruşunu da doğru girmen gerekiyor. Ben baktığımda kendi faturam çıktı.

Samsung gibi bir firmanın kestiği fatura nasıl net olmuyor anlamıyorum. Trendyoldaki indirimli telefonu görmeseydim ben de Samsung üzerinden telefon alıcaktım, iyi ki almamışım.

Kuruşunu da doğru girmen gerekiyor. Ben baktığımda kendi faturam çıktı.
Fatura net zaten ne gibi bir problemle karşılaşılmış ki? Arkadaş yüksek ihtimalle fiyatı tam olarak yazmıyor zira benim faturam sistemde gözüküyor, kontrol ettim.

Fatura net zaten ne gibi bir problemle karşılaşılmış ki? Arkadaş yüksek ihtimalle fiyatı tam olarak yazmıyor zira benim faturam sistemde gözüküyor, kontrol ettim.

Hocam 3 kişi GIB fatura bilgileri ile uyuşmamaktadır diye red yedi. Sebep aynı olunca insan kuşkuya düşüyor şimdi ne yapacağız diye. Arkadaş ona ithafen yazmış bence.
2 kişiyi ekliyorum samsungdan m34 almış red sebebi aynı maalesef.

Opera Anlık Görüntü_2023-12-11_194800_gsbbiz.gsb.gov.tr.png

Geri
Yukarı