Samsung Shop'tan vergisiz telefon nasıl alınır?

Arkadaşlar vergi iadesi hesabıma şu an yatmış, %44 oranında iade etmişler söz verdikleri gibi.
"Geri ödeme süreci başlatılmıştır." aşamasına gelenler banka hesaplarına bir göz atsın bence.

Evet arkadaşlar sonunda geri ödeme süreci başlatılmıştır aşamasında olan başvurumun ödemesi bugün yapılmış. Darısı bekleyenlerin başına.

%44 olduğunu bilmiyordum bende yakında Realme 9 Pro almayı düşünüyorum.
Belli başlı şartlar var hocam, onlara dikkat edin. Sonra çok uğraştırıyor. (Fatura sizin adınıza olması ve tek elektronik cihazın olması, IMEI olması, TC Kimlik olması vs.)

Belli başlı şartlar var hocam, onlara dikkat edin. Sonra çok uğraştırıyor. (fatura sizin adınıza olması ve tek elektronik cihazın olması, IMEI olması, T.C. kimlik olması vs.)

Evet hocam bildiğim kadarıyla satıcının faturayı düzgün göndermesi gerekiyormuş.

Acaba bizi de 3 ay bekletirler mi? 🙃
Kampanyanın ne zaman bittiğini de araştırdım ama bulamadım.

Evet hocam bildiğim kadarıyla satıcının faturayı düzgün göndermesi gerekiyormuş.

Acaba bizi de 3 ay bekletirler mi? 🙃
Kampanyanın ne zaman bittiğini de araştırdım ama bulamadım.
Şu anlık sadece her ay 10 GB internet desteği bitti, vergi iadesi kampanyası devam ediyor olması lazım. Sizin 3 ay sürmez bence ama Eylül'e kadar sürebilir bu kampanya çünkü Eylül'den sonra yeni öğrenciler gelecek üniversiteye. Devletin maliyeti çok artar, çok uzatmazlar bu kampanyayı.

Geri
Yukarı