Samsung SM-T111 tablete Custom ROM yüklerken Samsung yazısında kalıyor

hasantilgen

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Samsung T111 model bir tabletım var ama Android 4.4 ile calıstıgı ıcın hiçbir şey ıcın kullanamıyorum YouTube bıle yuklenmıyor. Ben de Custom ROM yuklemeye karar verdım ama ılk kez yaptığım ıcın sanırım bır yerlerı kacırıyorum. Bilgisayardan Odin ıle yazdırıp recovery modunu acıyorum. TWRP'yı yukledıkten sonra reboot kısmından recovery'ye tıklamamı soyluyor vıdeo ama recovery e tıkladıktan sonra tablet Samsung yazısında kalıyor ve tekrar recovery moduna gelmıyor. Bu yuzden de Custom ROM'u kuramıyorum. Dırek ROM'u kurmaya calısınca da hata verıyor. Yanlış yaptığım bır yer mı var acaba?
Bahsettıgım vıdeo:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

XDA gibi kaynaklardan yararlanıp kurun hocam orada detaylı anlatıyorlar büyük ihtimalle wipe yapmadınız veya ROM bozuk olabilir.

XDA gibi kaynaklardan yararlanıp kurun hocam orada detaylı anlatıyorlar büyük ihtimalle wipe yapmadınız veya ROM bozuk olabilir.
wipe ıslemını yaptım. ılk basta yaomamıstım ama sonra tekrar yaptım bu sefer wıpe yaparak. ama yıne tab3 lite yazısında kaldı. bahsettıgınız kaynaktan bır lınk var ısey soyler mısınız bakayım*
Wipe işlemini yaptınız mı?
evet wipe yaptım ona ragmen olmadı.

Son düzenleme:
Evet wipe yaptım ona ragmen olmadı.

Tekrar wipe yapın.
İlk wipe işlemini bu şekilde yapmıştınız değil mi?

1654367349656.png

wipe ıslemını yaptım. ılk basta yaomamıstım ama sonra tekrar yaptım bu sefer wıpe yaparak. ama yıne tab3 lite yazısında kaldı. bahsettıgınız kaynaktan bır lınk var ısey soyler mısınız bakayım*

evet wipe yaptım ona ragmen olmadı.

Siteden daha fazla rom bulabilirsiniz gözüme çarpanları ekledim inceleyebilirsiniz 🙂

Siteden daha fazla rom bulabilirsiniz gözüme çarpanları ekledim inceleyebilirsiniz 🙂
tesekkur ederım sımdı bunları deneyecegım ama sormak ıstedıgım bır yer var bunlar sm-t111 ının olan degıl mı? bildiğim kadarıyla her serı için ayrı bır rom olmalıymıs

Geri
Yukarı