Custom ROM Samsung SM-T111 nasıl ROM atılır?

TH6

Decipat
Arkadaşlar merhaba. Hayatımda hiç ROM atmadım ve nasıl bir işlem olduğunu bilmiyorum. Bir iki video buldum ancak yeterince iyi değil veya sadece bir ROM vermişler. Ben hem kasmayacak hem de YouTube, Chrome'u rahatça kullanabileceğim bir ROM istiyorum. Wipe işlemi diye bir şey duymuştum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum. Şimdiden teşekkürler.

youtube.com/watch?v=e8O_u_2ysQc
Bu videoda detaylı anlatıyor ancak SD kart kısmında bir bölümü anlamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. Hayatımda hiç ROM atmadım ve nasıl bir işlem olduğunu bilmiyorum. Bir iki video buldum ancak yeterince iyi değil veya sadece bir ROM vermişler. Ben hem kasmayacak hem de YouTube, Chrome'u rahatça kullanabileceğim bir ROM istiyorum. Wipe işlemi diye bir şey duymuştum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum. Şimdiden teşekkürler.

youtube.com/watch?v=e8O_u_2ysQc
Bu videoda detaylı anlatıyor ancak SD kart kısmında bir bölümü anlamadım.

Hocam gayet güzel anlatıyor anlamadığınız saniyeyi atar mısınız?

Hocam gayet güzel anlatıyor anlamadığınız saniyeyi atar mısınız?
Pardon anlamadığım yazmışım. Takıldığım yazıcaktım. Hocam Odin ile kurdum ve güç tuşu, ses aç tuşu ve home tuşu ile tableti yeniden bşlat dedi. Bende yaptım ancak Samsung yazısında kaldı.

Şimdide tablet normal açıldı.

Wipe reset atmam gerekli mi?

Pardon anlamadığım yazmışım. Takıldığım yazacaktım. Hocam Odin ile kurdum ve güç tuşu, ses aç tuşu ve Home tuşu ile tableti yeniden bşlat dedi. Bende yaptım ancak Samsung yazısında kaldı.

Şimdide tablet normal açıldı.

Wipe reset atmam gerekli mi?

Yok hocam. Tableti kapatıp aynı kombinasyonu yeniden deneyin.

Tamam hocam deneyip geliyorum

Yok hocam olmuyor. Yine Samsung logosu geldi ve normal açıldı. Bir de SD kart takılı olması gerek değil mi? Bende şu an takılı.

SD karta gerek yok. Tableti kapatın ve şu bilgisayara indirin;

Programı çalıştırın ve adb devices yazın. Ne çıkıyor karşınıza?

Yeni konular

Geri
Yukarı