Samsung Store'den Fortnite Mobile inmiyor

AliYagizz34

Decapat
Daha fazla  
Samsung Store'dan Epic Games Mobile indirip Fortnite indirmeye çalışıyorum ama olmuyor, cihaz desteklenmıyor diyor tüm gereksinimler karşılanıyor.
4 GB RAM istiyor 6 GB var 64 Bit istiyor 64 Bit telefon Android 8 üstü diyor telefon son sürüm Android 12 nasıl düzeltirim?

Samsung Store'dan Epic Games Mobile indirip Fortnite indirmeye çalışıyorum ama olmuyor, cihaz desteklenmıyor diyor tüm gereksinimler karşılanıyor.
4 GB RAM istiyor 6 GB var 64 Bit istiyor 64 Bit telefon Android 8 üstü diyor telefon son sürüm Android 12 nasıl düzeltirim?

İşlemci yeterli olmayabilir. Bir sürü etken var, telefon modelinizi söylerseniz yardımcı olabiliriz.

Aynısı bende de oluyordu. Her şey tam uyuyordu. En son Google'dan indirdim Epic Games Mobile'ı.

Kendi sitesinden indirmeyi veya APK kurmayı denedin mi?

Kankam oynamak için indirmiyorum Samsung bedava 3 tane 50 TL'lik kupon verdi onlarla vbucks alacağım bedava olmadı mediamarkta gideceğim.

Epic Games Fortnite şuradan indirmeyi deneyin.
İşlemci yeterli olmayabilir. Bir sürü etken var, telefon modelinizi söylerseniz yardımcı olabiliriz.

Kendi sitesinden indirmeyi veya APK kurmayı denedin mi?
deniyim yinede

Eğer Samsung üzerinden kod aktifleştirecekseniz o zaman Fortnite orayı aktive etmez. Ben New state çıktığında 50 TL'lik kodu Galaxy Store üzerindeki ödeme API denen zımbırtımı her neyse onun sayesinde aldım.

Kod kullanmayacağım satın alım yaparken 50 TL'lik yani 1000 vbuck alacağım alırken indirim kuponu kullanacağım ve 0 TL olacak arkadaş yaptı oluyor.

Geri
Yukarı